Budmasz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Janusz Kulka

Leżajsk

Opinie o Budmasz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Janusz Kulka

Firma krzak nie dają umów płacą kiedy chcą zabierają po kilkaset złotych z pensji bez podania powodu człowiek jest cały czas goniony i wyzywany nadgodziny gołe zero premii zero socjalnego po prostu dno!!!!!!!

stary pracownik
@Pracownik 22.08.2013 18:46

dziwne rzeczy tu piszesz, ja nadal pracuje a właśnie przeleciało mi 15 lat pracy w tej firmie i nie widzę potrzeby zmiany na inna, mam blisko i kasa dobra. przy czym robiłeś ze tak wrzucasz. nie mów mi ze na kasetach tam to wyciągasz od 3 tyś do 8 tyś na rączkę tez bym chciał tyle i płakać ze mało i źle.

Zostaw opinię o Budmasz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Janusz Kulka - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmasz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Janusz Kulka