Scanbet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe

Chociwel

Opinie o Scanbet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe

piorun

Ja rowniez nie polecam tej firmy daja najmniejsza stawke a wymagania jakbyscie zarabiali z 5tys w biurach siedza same buraki i wymyslaja jak sie najlepiej ustawic i nic nie robic!!! tak wiec kto sklada tam cv niech sie 2 razy zastanowi bo kariery tam jeszcze nikt nie zrobil i nie zrobi Pozdrawiam

metal

Nie polecam, niesłowni, bez pomysłu na rozwój. Układy, układy, układy i każdy w biurze myśli jak tu się lepiej ustawić. Jednym słowem ta firma jest tak skamieniała jak te żelbety które produkują. Szkoda czasu.

Zostaw opinię o Scanbet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe - Chociwel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scanbet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe