Opinie o PW TADEUSZ SLIWONIK w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PW TADEUSZ SLIWONIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PW TADEUSZ SLIWONIK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW TADEUSZ SLIWONIK w Częstochowa

Asia Nowy wpis

Macie darmowe obiady?

olo Nowy wpis

Ten człowiek aż się prosi o MORDOBICIE za to jak traktuje swoich pracowników, BYTOM już się na nim poznał i odbiera mu swój salon w GJ. Najlepszy pracownik to darmowy pracownik!!! Chytry i Chciwy !!! Miły dla klienta ale za 2 zł gotów z go (usunięte przez administratora) chodzić!!! Nie wspominając tu o jego córce sławetnej ANI!!!! Nigdy na czas- ani ze słowem- ani broń boże z kasą!!! Ale miejmy nadzieję że już nie długo. I wywiozą tego pana na taczce nie tylko z GJ ale miejmy nadzieję że również z Częstochowy i całego woj. Śląskiego!!!!!!!! Pozdrawiam i przestrzegam przed tym Panem. Były PRACOWNIK!!!!

cement Nowy wpis

@waldek widać, że popracowałeś tam sporo, albo masz znajomego, co firmę dobrze zna. Podejrzewam, że właściciel ma ludzie podejście, jednak choroba dziecka to nie wina pracownika, nie da się tego przeskoczyć.

rex Nowy wpis

Bardzo dobry człowiek,bardzo go lubię.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PW TADEUSZ SLIWONIK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
siska

Nie polecam pracy u tego Pana. Firma Bytom, bardzo traci na wizerunku zatrudniając śliwonika jako operatora w swoich sklepach. Bardzo duży problem z kasą, często nie wypłacane należności zgodnie z "umową". Okrada zarówno firmę Bytom jak i swoich pracowników. Często praca bez umowy, lub na umowę zlecenie. Zdecydowanie odradzam prace u niego!!!

olo

Wypłata pracownikom na czas to jego MOCNA strona ciekawe jak długo??? Wiecznie biedny nigdy nie ma kasy!!!

olo

w najbliższym czasie zostanie nasłana na pana Tadzia Państwowa Inspekcja Pracy ciekawe jak wtedy zaśpiewa????

Jak na razie ten pan nie ma żadnej dobrej opini chyba to o czyms świadczy też u niego pracowalam i wole być bezrobotna niż mieć takiego pracodawce.Zero dbania o pracownikow a wrecz wykorzystywanie ich w sensie takim żeby jak najwięcej zrobili azeby jak najmniej im zapłacić a nawet wcale nie zaplacic.Nie polecam nikomu pracy u pana sliwonika ani u jego córki gdzie również ma swoja podzielona firme i co trzy lata wymieniaja sie ludzmi żeby czasem nie musieli dac umowy na czas nieokreslony.Machlojki machlojki i jeszcze raz machlojki.Dziwie sie że rodzina Sliwonikow jeszcze nie siedzi w więzieniu.Pozdrawiam

justa

Nie polecam nikomu pracy u tego oszusta

jola

mi tez z nim było dobrze równiez polecam robi wszystko czego zapragniesz....ocena celujaca

justa

Pierwsze co moge napisac to zawsze zwleka z wyplata mowi zawsze ze nie ma nie raz czekalam nA swoje pieniadze miesiac po drugie straszny podrywacz mysli ze moze poderwie sobie jakams pracownice glupie teksty typu wiem jakie dzisiaj masz majteczki itd.

Praca U tego Pana, !!!!!!!!!!!!!NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!! nawet najwiekszemu wrogowi!!!!!!!!! Złe traktowanie, problem z wypłacaniem wynagrodzenia

justyna

pracowałam u Pana ŚLIWONIKA nie polecam ciagly problem z kasa