Pagat Firma Usługowo - Handlowa Tomasz Watral

Opinie o Pagat Firma Usługowo - Handlowa Tomasz Watral

olo

TOMEK LIPA
@olo 26.07.2016 05:54
Odradzam pracy u T. Wartala, na koniec nie zobaczycie pełnej wypłaty...Jest zarobiony więc pracowników nie szanuje...

TOMEK LIPA
@olo 26.07.2016 05:54

Dlaczego piszesz anonimowo ? Ja pracowałem , poszedłem do innej firmy i z miłą chęcią tam bym wrócił. A jak zepsułeś robotę to i nie dostałeś kasy . A , że zarobiony to dobrze o nim świadczy a takim jak ty gul skacze .

Piotruś pan

Firma nie rzetelna brak dobrych pracowników brak doświadczenia dobrzy czarodzieje

Milan

Firma ok. Profesjonalnie podchodzi do klienta.

Zostaw opinię o Pagat Firma Usługowo - Handlowa Tomasz Watral - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pagat Firma Usługowo - Handlowa Tomasz Watral