Opinie o Mundek - Usługi Remontowo-Budowlane Jerzy Machowski w Miejsce Piastowe

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mundek - Usługi Remontowo-Budowlane Jerzy Machowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mundek - Usługi Remontowo-Budowlane Jerzy Machowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mundek - Usługi Remontowo-Budowlane Jerzy Machowski w Miejsce Piastowe

Ania Nowy wpis

Firma MUNDEK wykonywała u mnie remont łazienki i inne prace wykończeniowe, z których jestem bardzo zadowolona. Pan Jerzy ma 30 letnie doświadczenie budowlane, jest bardzo precyzyjny i dokładny. Ma wizję i pomysł, dużo rzeczy mi sam podpowiedział, niepotrzebnie brałam architekta wnętrz! Wykonanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Pan (usunięte przez administratora)wykonał całość szybko, schludnie i nawet zostawił po sobie porządek :) Świetny stosunek ceny do jakości. Polecam fachowca z całego serca i na pewno będę do p. Jerzego dzwonić przy kolejnych remontach zwłaszcza, że to człowiek wyśmienitym poczuciem humoru!

Natalia Nowy wpis

Pan Mundek robił u Nas płytki. Efekt jego pracy jest rewelacyjny. Wszystko według projektu łazienki jaki mieliśmy a nawet lepiej. Punktualny solidny fachowiec. Po każdym dniu pracy posprzątane zostawiał mieszkanie elegancko. Daliśmy Panu Mundkowi klucze do mieszkania i pracował od rana do popołudnia. Można mu zaufać w 100%. Cena ustalona na początku obowiązywała do konca. Ogólnie oceniamy całą współpracę rewelacyjnie i na pewno do tego Pana się odezwiemy przy kolejnym remoncie. Duży plus na poczucie humoru a przy tym konkretne podejście do tematu i krótki termin realizacji. POLECAMY !!!

lama Nowy wpis

Ostrzegam przed nieuczciwą firmą budowlaną , której właścicielem jest Pan Jerzy Machowski. Można popaść w poważne kłopoty finansowe jeżeli nie ustalicie Państwo ceny na samym początku , ponieważ Pan Mundek oszukuje ludzi podając cenę wyjściową , ale nie wspomina o dodatkowych kosztach. Jeżeli przychodzi do zapłaty cena za metr wykonanej usługi wzrasta dwu a nawet trzykrotnie . Za każdą czynność liczy sobie osobno np. malowanie ścian 5zł ,ale dwa razy to już 10 zł ale Pan Mundek twierdzi , że maluje za 5zł. Tak samo szpachlowanie tynkowanie, przecieranie papierem ściernym itp. Następne koszty to wnoszenie płytek do budynku, zamiatanie śmieci , których pozostawia po sobie tyle, że trudno się uporać ze syfem , który po sobie pozostawia, bo nie ma nawet zwykłego odkurzacza. Pracuje w żółwim tempie , trudno się doczekać końca , ale za taką kasę musi naciągnąć dniówek . Po konsultacji z innymi firmami i pracownikami zostaliśmy wyśmiani , że tak daliśmy się oszukać . Nie doczekawszy się końca tej babraniny trzeba było zakasać rękawy i robić samemu pracę za którą pieniążki wziął Pan Mundek. Dodam , że wykonanie prac i wiedza Pana M. na tematy budowlane pozostawia wiele do życzenia . Proszę się poważnie zastanowić nad korzystaniem z usług , bo jest tyle uczciwych firm na rynku i można zrobić remont lepiej i taniej.

Lotos Nowy wpis

Ja taz zawiodlem sie na tej firmie za dni z nich fachowcy za ktorych sie uwazaja

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
weteran

Prosze uwazac na ta firme poniewaz mnie oszukal wziol pieniadze nie skonczyl mojej lazienki teraz nawet telefonu nie odbiera nawet nie potrafila want podlaczyc prosze uwazac zebyscie jak ja nie zostali oszukani

Zostaw merytoryczną opinię o Mundek - Usługi Remontowo-Budowlane Jerzy Machowski - Miejsce Piastowe

Mundek - Usługi Remontowo-Budowlane Jerzy Machowski
  • Ks. Bronisława Markiewicza 26A