Opinie o Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud w Kostrzyn

(usunięte przez administratora)Praca była niedokończona, prosił o przelew więc zrobiłem, później się już nie pojawił, wulgarne odzywki, brak kontaktu, pismo od jego prawnika, że zleciłem przerwać fugowanie itd. Dokończyłem remont sam, miły był jak robił zakupy za moje pieniądze na Fvat na swoją firmę. Szczerze Wam odradzam, po co się denerwować.

Pod,kodowany
@Lech-Bud

Panie Lechu,przede wszystkim to pan bierze faktury za towar dla klienta na swoją firmę.....a jak się uda to i towar pan zwróci a potem to pan wypisuje fakturę dla klienta za zrobiona robotę i tak to leci ....i 2 razy vat na pana firmę idzie ...żyć nie umierać ,,,,ojjjj nie ładnie

Lech-Bud

Wszystko co piszesz to kłamstwo. Każdy klient dostaje fakturę, więc nie ma możliwości oszukania na towarze. Materiał niewykorzystany zostaje u klienta. Zawsze pracujemy z umową. Nie ma mozliwości przerwania prac. Proszę się upewnić czy opinia jest pod właściwą firmą. Albo mieć jaja i przedstawić się prawdziwymi danymi.

Lech-Bud

Wszystko co piszesz to kłamstwo. Każdy klient dostaje fakturę, więc nie ma możliwości oszukania na towarze. Materiał niewykorzystany zostaje u klienta. Wszystkie prace oparte są o umowę i wycenę. Jeśli są do nas zarzuty to proszę zwrócić się do nas, żebyśmy mogli załatwić problemy. Albo mieć jaja i przedstawić się prawdziwymi danymi.

inne doswiadczenia
@Lech-Bud

panie lechu niech pan nie klamie, ma pan dogadane z firmami ze bierze fakture potem pan zawraca czesc towaru albo przeznacza na budowę swojego domu z materiałów klientow, zawyża ceny, mysli pan ze jest sprytny ale urząd skarbowy moze sie panu w koncu przyjrzy

@inne doswiadczenia

Oskarża mnie o kłamstwo osoba, która nie potrafi się podpisać pod tym co napisała. Towar, który kupuje klient plus farby zostaje u klienta. Więc skoro jest u klienta to jak mogę go zwrócić? Może lepiej by było odezwać się do mnie z konkretnym problemem, zamiast oczerniać mnie tu bezdpodstawnie

Pod,kodowany Nowy wpis

Jan Nowy wpis

Odradzam współpracę, same problemy i zero kultury. Wielu (usunięte przez administratora) i niezadowolonych klientów. Jedyna opcja to pozew

Poszkodowana Nowy wpis
@Jan

Panie Janku ,chętnie się podpisze pod tym pozwem ,sam zostałem oszukany ,remont został wykonany z materiałów nie tych na które się umówilismy i do dziś udają że jest ok.oczywiscie obrażeni .. Biorą sobie faktury na swoją firmę za nasze pieniądze - bo przecież kupują towar dla nas a jak poprosiłem fakturę to wystawili owszem , ale musiałem zapłacić dodatkowo za VAT .... Czyli że 2 razy biorą sobie za VAT za 1 robotę , Przy zakupie towaru na swoją firmę i dla klienta po skończonej pracy znowu biorą VAT ,BRAWO Czyli urząd skarbowy się kłania . Ale jak się dowiedziałem dużo osób już się szykuje na zgłoszenie , Ja sam rozmawiałem z prawnikiem i jest to oszustwo żeby brać 2 razy za VAT za tą samą robotę . Chętnie się spotkam

Klient Nowy wpis
@Jan

Nie polecam ,dorabiają się na lewych fakturach ,zakupują towar dla klienta i za klienta pieniądze na swoje dane ,następnie kiedy dochodzi do rozliczenia i wypisania faktury przez nich to doliczają ci kolejny raz VAT czyli 2 razy zyskają VAT . Po za tym nie robia z tych materiałów na jakie się z nimi umówiłem i oczywiście wielką obraża bo tak też może być. (usunięte przez administratora)i nie widzą problemu a to tak naprawdę oni są tym problemem . Pozew jak najbardziej może wkońcu zaczną szanować ludzi i liczyć się też z ich zdaniem

Patryk

Polecam ich bardzo. Państwo Kierzki robili remont u mojej 86 letniej babci która nie korzysta z neta i komputera i nie wie co jest teraz dostępne w sklepach. Wszystko było zaprojektowane tak żeby babcia mogła korzystać z kuchni i łazienki bezpiecznie i bez barier Wyposażenie kupione i dostarczone. Babcia tylko mówiła że to jej się podoba a to chciała by inne. Ceny też niewygórowanie i nie było żadnego naciągactwa.

Weronika

Hej sporo narzekania na ich usługi, czy po tych komentarzach poszli po rozum do głowy i coś się zmieniło? Nie ukrywajmy że nie ma w czym przebierać w okolicy

Aplikowałeś do firmy Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Magdalena

Fajni ciepli ludzie. Ekipa pracuje bardzo sprawienie i szybko a przede wszystkim dbają o porządek. Wszystkie informacje bardzo klarowne i konkretne. Umowa też napisana w sposób jasny i zrozumiały Polecam

Natalia

W kwietniu korzystałam z usług tej firmy, po tym jak inna ekipa po rozpoczęciu pac i otrzymaniu zaliczki już się nie pojawiła. Gdyby nie oni miałabym rozgrzebaną łazienkę i ogromny problem. Podjęli się dokończenia prac i zrobili to bardzo szybko i sprawienie. Polecam

Radek

Brak slow ... Brak wiedzy i poszanowania klienta . Totalna porażka. Odradzam. (usunięte przez administratora)

Km
@Radek

Nie polecam chcial narazic pracownika na zycie niezna sie na remontach. (usunięte przez administratora)

Klient

(usunięte przez administratora) na zakupach, robi kilka prac na raz, trzeba pilnować co i ile kupuje, za pozno bylo zebym sie wycofał z umowy.nie polecam,drogo

Jacek
@Klient

Jak w ogóle się stało, że skorzystałeś z usług akurat tej firmy? Na rynku jest wiele różnych firm i zastanawia mnie, co skłoniło Cię do wyboru właśnie ich. Daj znać, proszę.

Aga M
@Klient

Po czym poznałeś, że robi kilka prac na raz? Dlaczego go zatrudniłeś jeśli jest drogo?

Krzysztof
@Klient

Trzeba pilnować co i ile kupuje? O co chodzi? Podpisałeś umowę bez ceny?

Rynek
@Jacek

Firm jest dużo ale każda firma inaczej się reklamuje. Jedne widać bardziej, drugie widać mniej

Bożena
@Klient

Polecam . Fachowość i rzetelność . Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia .

Krzysztof

Porządnie, solidnie i przede wszystkim szybko. Ceny przeciętne jak na okolice Wielkopolski.

Weronika
@Krzysztof

Widzę, że jesteś zadowolony z usług Lech-Bud, to naprawdę super. Co do cen, to napisałeś, że są przeciętne jak na te okolice, a mógłbyś napisać więcej konkretów odnośnie tego?

Magda

Nie wiem skąd te negatywne opinie? Albo ktoś myli firmy albo jest to celowe działanie nieuczciwej konkurencji. Współpracuje z tą firmą już od jakiegoś czasu i nie miałam żadnych problemów. Wszystko jesne i czytelne. Ceny też są na normalnym poziomie porównując konkurencję.

Klient

Rzetelny wykonawca- fachowość na wysokim poxiomie'polecam.

@Klient

To w takim razie u mnie chyba robił jakiś podwykonawca.

Lech-Bud

Nie mamy podwykonawców. Prosze sprawdzić, czy komentarz jest do właściwej firmy, bo firm o tej nazwie jest dużo

Wojtek

A jaką umowę dają od pierwszych dni?

Magda

Pamiętajcie, że to forum pracownicze, a nie miejsce na reklamacje klientów.

@Magda

Opinia negatywna to także opinia, ja tu nie widzę reklamacji, a bardziej wypowiedzi w stylu nie polecam tego pracodawcy / firmy. (usunięte przez administratora)

Ramirez

Mam wrażenie , że konkurencja inspiruje do takich wpisów widząc jak firma jest dobrze oceniana.

ka

Sprawnie, rzetelnie, dobry kontakt, wszystko wytłumaczone

lu

Miałem przyjemność współpracować z Panem Lechem. Dobry, fachowy, rzetelny kontakt i współpraca. Polecam

robotnikk

Beznadzieja, robimy tylko fuszerkę jak najszybciej, (kafelki na kafelki nawet gdzie stare odpadają), ale kasa musi się liczyć. Awantury z zleceniodawcom, nic nie ustalone wcześniej.

@robotnikk

Od właściciela firmy Lech-Bud. System kafelki na kafelki istnieje od wielu lat, jest praktykowany z powodzeniem. Robimy tak tylko gdy stare kafelki trzymają się podłoża. Negatywną opinię napisał człowiek zwolniony z firmy za picie alkoholu w pracy.

robotnikk

Firma niepoważna, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud?

Kierzek Lechosław Franciszek Lech-Bud
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Powstańców Wlkp 1A
    62-025 Kostrzyn