Dablex Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Dablex Sp. z o.o.

Hanna

Jak na chwilę obecną przedstawia się Dablex Sp. z o.o.? Jesteś zatrudniony w tej firmie? Co możesz napisać o panujących warunkach pracy w tym miejscu? Chętnie poznamy Wasze opinie.

neko

hind, może coś się zmieni. Zwykle jest tak, że do firmy może wspoczyć ktoś na miejsce kogo jeżeli. Warto się pospieszyć bo nagrania robione przez klienta nie pomogąniestety. Z tego co wiem to jest ok na rental od dzisiaj. Czy ktośz was słyszał o postanowieniach t

Jasne

Dablex to gdańska firma założona w tamtym wieku bawiąca się w produkcję stalowych systemów orynnowania. Trzeba powiedzieć, że ich produkty wyglądają solidnie i na pewno nie powinny mieć żadnych kompleksów przy konkurowaniu z wielkimi tej sceny. Zastanawiam się tylko jaka będzie polityka, bo przydałoby się trochę wywindować wartość firmy i produktów.

Jarek

No co tam slychac w tym raju?? zadnych opinii tyle czasu ?? Kaziu oplaciles juz podatki??

były

jakiś długi czas temu,kierownikiem magazynu był taki długowłosy koleś,został wyrzucony za coś tam,nieważne,jego też szukam,ponieważ zna się na muzyce ciężkiej.

były

A ja proponuje spotkajmy się na piwku i byli i ci co tam ciągle jeszcze pracują no i oczywiście zapraszamy tych co chcą tam pracować, naprzykład w piątek 10.11.2012 w Gdańsku Długi Targ 35/38 (wejście od ulicy Kuśnierskiej) Pijalnia Wódki i Piwa kto przeczyta niech dzwoni po znajomych moż uda się spotkać większą grupą. Pozdrawiam wszystkich.

mm

co znaczy stały pracownik - śednia 3 miesiące i problem z wynagrodzeniem

mm

widać że firmę znasz tylko z opowieś pana prezesa , lecz nigdy w niej nie pracowałeś więc bajek nie opowiadaj nikt tam długo nie pracuje / nawet super men / ( usunięte przez administratora ). ja nie polecam bo tam pracowałem

xxxxx

xxx - 2012-10-24 12:04:25 Ja słyszałem o tej firmie wiele dobrego, są stali pracownicy którzy pracują kilka dobrych lat. Jak ktoś się nie nadaję na odpowiednie stanowisko to nie tylko w tej firmie nie zabawi długo.... ( usunięte przez administratora )

xxx

babil

Witaj. Dostałe propozycję pracy w tej firmie powiedz proszę ale tak szczerze czy warto.....?

Zostaw opinię o Dablex Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dablex Sp. z o.o.