Opinie o Krzysztopol Krzysztof Kyciński w Wolica Ługowa

counter
1 2 5 5 1
Mateusz Nowy wpis

Hej, czy warto w tej firmie pracować ?

Bogusław Nowy wpis

Niestety, ta firma u mnie tynkowała. Wszystkie ściany krzywe, nie wspomnę już o kątach. Kąty dla tego pana nie istnieją. Codziennie alkohol, "pożyczone" narzędzia, które nigdy nie powróciły, niesłowny, nie odbiera telefonów, brak jakiegokolwiek kontaktu w sprawach reklamacji. Wtopione ponad 20 tyś. zł, aktualnie inna firma poprawia i nadziwić się nie mogą, że w XXI w. jeszcze ktoś tak potrafi spartolić robotę. Tak więc, jeśli szanujecie swoje nerwy, pieniądze i czas na sprawy sądowe nawet nie bierzcie pod uwagę firmy tego pana.

Piotr Nowy wpis

U mnie też tynkowali nie dość że robotę skopali to jeszcze chcieli mnie (usunięte przez administratora)na materiale

Tak1Nie
Stanisław Nowy wpis

Ta firma tynkowała u mnie dom ściany wyszły krzywe a od tynkarzy bezprzerwy było czuć alkochol. Tej ekipy nie polecam nikomu, szkoda wtopić pieniądze w tak kiepskiej jakości wykonaną pracę.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Co słychać w firmie Krzysztopol Krzysztof Kyciński w miejscowości Wolica Ługowa? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się osoba, w firmie Krzysztopol Krzysztof Kyciński, który ma jakieś info?

Zostaw opinię o Krzysztopol Krzysztof Kyciński - Wolica Ługowa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad