Instal Dekor Łomża Dawid Arkadiusz

Grójec

Opinie o Instal Dekor Łomża Dawid Arkadiusz

Megi

Ja uważam , że ekipa jest super zgrana, praca wykonana solidnie i gustownie! A szef Pan Dawid to super ciacho! Ubolewam, że jest żonaty...:(

Pracownik 1

Witam odniose sie co do opinii mojego przedmowcy i powiem tak ze ten Pan co to pisze to jest kompletna bzdura i pomowieniami, ktora psuje opinie firmy.Pracuje w firmie u Pana Dawida juz dlugi czas i niespotkalem sie z tym ze ludzie sa niezatrudnieni oraz ze jest jakis alkohol!!! Wszystko robimy profesjonalnie dlatego mamy bardzo duzo pracy niezdazaja sie zadne przestoje w firmie,czyli mamy ciag pracy.Dlaczego jeden krytykuje a drugi chwali,taka jest nasza Polska niestety a pracownicy budowlani w Polsce to maja juz swoja opinie w tym kraju wyrobiona i tacy sa postrzegani,sami sobie opinie wystawiaja jak wlasnie ten Pan co pisze.Ja polecam Ta firme jako dobrych,uczciwych wykonawcow,znajacych sie na tym co robia!!!

bolek i lolek
@Pracownik 1 25.07.2015 15:02

zgadzam się z panem arturem.b a ten kto pisze że niema alkocholu to musi być niezły wazelina

Artur B

Właściciel nie zatrudnia, płaci na czarno mimo że wcześniej umawia się inaczej. w firmie panuje luz z alkoholem co też później widać przy efektach pracy. Pan Dawid podpowiada jak pracować by się nie narobić a naciągnąć klienta.

Zostaw opinię o Instal Dekor Łomża Dawid Arkadiusz - Grójec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal Dekor Łomża Dawid Arkadiusz