Dekor-Rem Zakład Remontowo-Budowlany Janusz Blacha

Sosnowiec

Opinie o Dekor-Rem Zakład Remontowo-Budowlany Janusz Blacha

Darek

Ile razy zapieprzyłeś robotę że teraz musisz się wyżalić? Firma i właściciel uzależnieni są od wypłat od głównych wykonawców, nawet jeśli Pan Blacha nie otrzymuje pieniędzy jako firma dla pracowników zawsze są wypłaty. Ja jestem z firmą wiele lat i wiem że fajnie by sie rozwijałą gdyby nie gamonie i pijaki. Właściciel ma chyba za dużo cierpliwości do takich. Nie jest idealnie ale do samego właścicela nic nei można mieć.

glazurnik

Oszust.zatrudnia pracowników na czarno.nie ma szans na jaka kol wiek umowę. Powinien zająć się nim urząd skarbowy.cf Ania czek bez poszanowania dla pracownika.odradzam prace w tej pożal się Boże firmie jednoosobowej w której to pan blacha jest panem i władca.

Zostaw opinię o Dekor-Rem Zakład Remontowo-Budowlany Janusz Blacha - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekor-Rem Zakład Remontowo-Budowlany Janusz Blacha