Budled S.C. Roman Karwański Daniel Rakiewicz

Plewiska

Opinie o Budled S.C. Roman Karwański Daniel Rakiewicz

mariusz

nie płacą, ciągłe obiecanki, udają wielkich biznesmenów, nie polecam

bob

nie polecam tej firmy , zalegają mi ponad 5000pln , nie mogę się doprosić o pieniadze które uczciwie zarobiłem , do dnia dzisiejszego nie zobaczyłem nawet umowy pitu nic !!!!! NIE POLECAM PRACY

podwykonawca prawdziwy

tę informację chyba pisał jeden z właścicieli ponieważ mi do dzisiaj nie zapłacili, po skończonej pracy zupełny brak kontaktu i pieniędzy

Młody

nie polecam pracy z nimi

Maciek

od pół roku czekam za pieniędzmi ciągle słyszę że nie ma przelewu nie polecam pracować w tej firmie oszuści którzy na swoje potrzeby mają a pracowników olewają

podwykonawca

wszystko zapłacili , no problem

podwykonawca

firma nie płaci za prace, ciągle obiecują że może w tym tygodniu, nie polecam współpracy, chyba że ktoś lubi pracować za darmo

Jan

Firma rzetelna , rozliczone wszystko . Podwykonawcy kase dostają , spoko

Zostaw opinię o Budled S.C. Roman Karwański Daniel Rakiewicz - Plewiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budled S.C. Roman Karwański Daniel Rakiewicz