Bart Invest Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Bartnicki

Opinie o Bart Invest Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Bartnicki

annazak

Polecam fachowa firma właśnie skończyli mi generalny remont mieszkania. Doradzili pomogli naprawde super ekipa pozdrawiam Ania

Hanna

Firma profesjonalna, znająca się na tym co robią, potrafią doradzić, pomóc w wyborze materiałów. Polecam.

zadowolony

Z firmą Bart-Invest współpracuję od kilku lat.W zakresie swoich prac mają dość szeroką ofertę. Z ich pracy jestem bardzo zadowolony.Podziwiam ich profesjonalizm i znajomość tematu. W czasie remontu mojego domu , uzgadnialiśmy tylko detale a tak nic mnie obchodziło, - ani zakup materiałów , transport ,itp.Poleciłem ich swoim kuzynom i też są bardzo zadowoleni.Tej oceny nie może zmienić uwaga malkontenta , który nie zna się na budowlance.Nadchodzi czas że nieuzasadnione tendencyjne opinnie na tym forum będą zaskarżane do sądu. Jeszcze raz polecam wszystkim czytającym tą firmę Ireneusz Z.

Jarosław78

Fachowa,solidna ekipa. Jak najbardziej polecam pozdrawiam Jarek

zadowolona
@Jarosław78 15.07.2015 09:08
Fachowa,solidna ekipa. Jak najbardziej polecam pozdrawiam Jarek

w pełni profesjonalna firma. W remoncie łazienki całkowicie im zaufałam i tego nie żałuję Wyszło wspaniale Zadowolona Aśka

niezadowolony

Realizował swoje "widzi mi się" zamiast robić to co było planowane. Pracował 2 dni, zniszczył ściany i podłogę w łazience, napsuł materiałów (profili, rur, karton-gipsu) i rzucił robotę (prawdziwa obrażona diva - albo robię jak uważam albo nie robię - no to żegnam). Remontował łazienkę a pełno gratów było w całym 4 pokojowym mieszkaniu. Ściany były przygotowane pod malowanie, a teraz trzeba je na nowo przygotowywać. Wszystkie materiały były kupione przeze mnie, mimo to fachowiec przyniósł swoje stare, używane rury i inne części hydrauliczne i je montował zamiast moich. Na długości ponad 2,5m odpływ poprowadził w podłodze z 0,5 stopniem nachylenia, mimo że miało być nad podłogą z nachyleniem 5 do 10 stopni!!! W kuchni chciał kłaść kafelki wg swojego planu bo mu się nie podobało, że pod ścianą zostanie pasek 5-6cm, więc on sobie wyjdzie 30cm bardziej na salon z kafelkami. FIRMA KRZAK, Nie polecam!

Zostaw opinię o Bart Invest Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Bartnicki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bart Invest Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Bartnicki