Balko-Mix Krzysztof Tymiński

Ożarów mazowiecki

Opinie o Balko-Mix Krzysztof Tymiński

Michał

Firma solidna, ludzie kontaktowi, brak problemów, wszystko można dogadać (cena), wykonanie pożądane, szybki montaż (pięć i pół godziny). Jestem bardzo zadowolony jak bym miał wybierać jeszcze raz napewno wybrał bym tą firmę.

grzesiek72

Bardzo dobra jakość materiałów i wykonania. Szybki i bezproblemowy montaż, solidne wykonanie. Jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o cenę to uważam że nie jest wygórowana w stosunku do jakości

Kamil

Witam. Jestem bardzo zadowolony z zabudowy wykonanej przez firmę Balkomix bardzo profesjonale wykonanie widać że Panowie znają się na rzeczy. Nie było i nie ma najmniejszych problemów z użytkowaniem wszystko już 2 lata działa wyśmienicie. Bardzo polecam wszystkim którzy chcą zabudować balkom. Pozdrawiam

bolek

jeśli płacą pracownikom tyle, ile życzą sobie za obudowanie balkonu to może i ja bym tam poszedł pracować.... z pięciu firm zaproszonych na wycenę zdecydowanie najdroższa....

Zostaw opinię o Balko-Mix Krzysztof Tymiński - Ożarów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balko-Mix Krzysztof Tymiński