FRB Budeks Jan Dziuba

Dąbrowa górnicza

Opinie o FRB Budeks Jan Dziuba

Arkad

Firma zupelne dno ocieplaja budynki bez zadnych zabezpieczen przed zalaniem budynkow brak zasad bhp najgorsza firma w D.G.

sojawlodzimierz@wp.pl

pracowałem w tej firmie zero przestrzegania przepisów bhp 80 proc to ludzie pracujący na czarno.za obiecane 12zl otrzymałem 7złh a nadmieniam jestem po technikum budowlanym i posiadam papiery mistrzowskie i 26 lat doświadczenia obóz pracy a majster adam ///przemilcze

Paweł Cz.

Chcę przestrzec wszystkich,którzy starają się dostać do pracy w tej firmie.Otóż,przepracowałem tam tydz.czasu i w/g ustaleń z szefem miałem mieć płacone po 12 zł/h,za pracę na stanowisku elektryka.Dzisiaj otrzymałem tzw.wypłatę za ten tydz.w kwocie 385 zł,za 55 godz.pracy,więc zapłacono mi po 7 zł/h,poza tym miałem przepracowane 58 godz,co już jest nie zgodne.Mogę powiedzieć tyle,że oszukują na czym się tylko da,jak i na stawce,tak i na godzinach!!!Więc zastanówcie się dobrze,zanim tam podejmiecie pracę!

Zostaw opinię o FRB Budeks Jan Dziuba - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRB Budeks Jan Dziuba