Mal-Pol Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Józef Kryś

Krotoszyn

Opinie o Mal-Pol Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Józef Kryś

chętny do pracy

było wszystko ok aż do momentu jak zatrudnił nowego kierownika; skąd on go wziął? ten człowiek powinien sam kostkę układać a nie rządzić. P. Kryś niech się go Pan pozbędzie jeżeli nie chce Pan stracić pracowników

piotr
@chętny do pracy 15.09.2014 16:22

Od kad jest nowy kierownik nie moglem krasc musialem sie zwolnic straszne

były pracownik

nie polecam.powod taki sam jak przedstawili przedmówcy.oprócz tego własciciel firmy nie moze pogodzic sie z faktem ze ktos zwolnil sie z jego "najlepszej w miescie" firmy z powodow finansowych i postanowił poszukac lepiej płatnej posady.Panie Kryś mimo obgadywania i wystawiania jakis bzdurnych,wyssanych z palca opini na temat byłych pracowników nie miałem problemu zeby poszukac sobie lepiej płatnej( usunięte przez administratora )

do niedawna wzorowy pracownik malpolu

nie polecam ,tak jak przedmówca dla właściciela liczy się tylko czas spędzony w pracy najlepiej po 18 godzin,nawet rodzina się od niego odwróciła oprócz córuni nie ma nikogo

nie polecam,praca od rana do wieczora za marne pieniadze.atmosfera nie do zniesienia.

Zostaw opinię o Mal-Pol Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Józef Kryś - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mal-Pol Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Józef Kryś