Bolach Usługi Remontowo-Wykończeniowe Tomasz Bolach

Świnków

Opinie o Bolach Usługi Remontowo-Wykończeniowe Tomasz Bolach

klient

Bolach bdb firma uczciwa porządna tylko ludzie nie uczciwi oszuści nabiorą zaliczek i nie przychodzą do pracy a odstawienia fuszerkę poprawia właściciel .. polecam tą firmę gdyż byłem jej klientem i widziałem jakie problemy z pracownikami...

malarz

Popieram pracownik2 ten gość w negatywnym wpisie to ten dupek co pożyczył ode mnie kasę -Adek i nie oddał złodziej pieprzony. ..

Omijać tą "firme" WIELKIM łukiem, Tomasz Bolach to OSZUST, nie wypłaca wynagrodzenia, miał wypłacać tygodniówki, przychodził piątek to albo Tomasz Bolach nie przyjeżdżał albo dał 100zł i powiedział iż reszta będzie w poniedziałek, a gdy przyszedł poniedziałek dał 100zł i powiedział "pieniądze będą w tygodniu", przychodzi czwartek i "pieniądze na pewno będą jutro". NIE POLECAM ANI TEJ FIRMY ANI JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z TOMASZEM BOLACHEM, OSZUST!!!!

Zostaw opinię o Bolach Usługi Remontowo-Wykończeniowe Tomasz Bolach - Świnków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bolach Usługi Remontowo-Wykończeniowe Tomasz Bolach