Lewbud Roboty Budowlane Julian Lewcio

Częstochowa

Opinie o Lewbud Roboty Budowlane Julian Lewcio

Pączuś

AAAAAAAA okur.. W pracy jak to w pracy...Dłuży sie najbardziej przy poniedziałku :P:P (usunięte przez administratora)

mario

(usunięte przez administratora) tutaj sie nie pisze o swoich marzeniach tylko jak było w pracy..

Pączek na maśle

to pisałem ja Pączek :) (usunięte przez administratora) . Polecam prace na BUDOWIE wszystkim transsexualistom.Całuje pączuś :*:*:*

K

+ nie pije, nie kradnie, równo tynkuje - kłamie, jak znajdzie lepsze zlecenie to porzuca pracę

Zostaw opinię o Lewbud Roboty Budowlane Julian Lewcio - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewbud Roboty Budowlane Julian Lewcio