Opinie o Ireneusz Szajnowski Isz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Dębno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ireneusz Szajnowski Isz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ireneusz Szajnowski Isz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ireneusz Szajnowski Isz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Dębno

Jar Nowy wpis

Rzetelna i profesjonalna firma Godna polecenia.

Nataniel Nowy wpis

Opinie klientów żeby miały swoją moc powinny znaleźć się na forum firmy a nie pracowniczym!

JS Nowy wpis

Profesjonalna obsługa oraz montaż. Fachowe doradztwo, produkty wysokiej jakości. Firma oferuje nowoczesne rozwiązania-godna Polecenia!!!

KLIJENTKA

Ludzie nie dajcie się nabtać firma to jedno wielkie partactwo odwalają fuchę jakich mało robiłam okna i naprawdę pod względem wykonania to wielkie dziadostwo jeżeli chcecie skorzystać z jakichkolwiek usług to polecam firmę z kostrzyna naprawdę solidna w tym roku korzystałam z ich usługi jestem bardzo zadowolona

NIEZADOWOLONA
@KLIJENTKA

Partacy odwalą fuchę i niech ludzie płacą fakktycznie u sąsiadki firma z kostrzyna zakładali rolety zewnętrzne. Ładnie posylikonowaliładnie wykończyli aż miło popatrzeć a to co mi zakładali to faktycznie partacze broń boże nie jest to żadna reklama dla kostrzyna naprawdę dobrzy fachowcy. POLECAM

ISZ Nowy wpis
@KLIJENTKA

Bardzo proszę o podanie nr umowy w celu zweryfikowania czy jest Pani naszym klientem, ponieważ sytuacja wyżej opisana nie miała miejsca. Po każdym montażu sporządzany jest protokół odbioru podpisany przez klienta potwierdzający zgodność zamówienia oraz poprawność funkcjonowania.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ireneusz Szajnowski Isz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Nata

Firma godna polecenia, profesjonalna obsługa oraz montaż. Serdecznie polecam.

Bardzo dziękuje za piękne okna i bramę super kontakt ,profesjonalny montaż. Polecam wszystkim!

Moja ocena 5 gwiazdek

Jak dobrze się pracuje to nie ma marudzenia i nikomu nie zależy na pisaniu opinii!!

Zadowolony Klient

Firma godna polecenia. Profesjonalna obsługa, profesjonalny montaż. Wszystko na najwyższym poziomie!!

ZDECYDOWANY

Dobrze przeczytać opinię nie zadowolonych klijentów a mieliśmy z żoną z ich usług skorzystać no i się wycofamy

Zostaw merytoryczną opinię o Ireneusz Szajnowski Isz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Dębno

Ireneusz Szajnowski Isz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Srebrna 6
    74-400 Dębno