Opinie o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Najwieksza w Polsce Agencja Ochrony Osób i Mienia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Mario

Jak każda firma Impel nastawiony jest na zysk i nie jest instytucją charytatywną która pomaga ludziom. Jednak składki odprowadza jak należy, płaci w terminie, co bardziej wyróżniającym pracownikom jakieś parę zł premii dorzuci wiec nie ma się czego czepiać. Zarobki w tej branży są jakie są i trzeba raczej winić chory polski kapitalizm feudalny niż tą firme ale na tle innych agencji ochrony wyróżnia się przynajmniej tym ze odprowadza składki zus, chorobowe rentowe emerytalne itp.

bazyli

Fajna praca. Przyzwoita płaca.Impel Security posiada wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa chroniąć blisko 800 obiektów w branży budowlanej. Spółka ochrania obiekty od etapu budowy – do oddania ich do użytku.

wiki

Dobra komunikacja z przełozonymi,jasne kryteria izadania do wykonania, płace terminowo wpływają na konto.

stachu

Fajna praca w ochronie mienia; kontakt z ludźmi, niezłe zarobki w Impelu wyprowadziły mnie wreszcie na prostą.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
daniel

Trudno z pracą dla niewykwalifikowanych, zwłaszcza po Lo nie ma się fachu a samo srednie nic nie daje, w aplikowaniu do Impela pomogły mi dertyfikaty przedmiotów dodatkowych w klasie wijskowej. Dla wojska za mało, w Impelu w ochroniarstwie jak znalazł.

ron

Płacą zawsze na czas. Pensja jest całkiem spoko. To duża i znana firma wyróżnia się na rynku

elof

Za sobą mam 2 lata pracy w Impelu i nie zgadzam się z tym hejtem, którym obrzuca się tę firmę. Pracuję na grafiku, który mogę dostosować do siebie, z kasą też jest spoko.

norbert

Dzieki info od znajomych aplikowałem do Impela; dostałem całkiem niezłe warunki płacowe i sie kreci.

antek487

jak dla mnie praca w impelu była jedna z moich lepszych pierwszych prac! na pewno bede dobrze ja wspominal. kase miałem zawsze na czas, praca nie byla zbyt ciezka i nigdy problemów z dogadaniem sie z kierownikami nie bylo

Zibi

mi sie u nich dobrze pracuje. fajny ma zespol i spokonie mozna sie ze wszytskimi dogadac. atmosfera ww pracy to wazna rzecz jak dodac do tego terminowa wyplate i elastyczny czas pracy to mi to odpowiada

Benio

Impel to marka sama w sobie. w tej branzy nie trudno o firme krzak od ktorej ciezko doprosic sie o wyplate tu nie ma z tym problemu. zawsze o czasie,.

Tomasz

To duża firma i znana marka, nie pozwala sobie na niedoróbki. Pracodawca wymagający, ale również zaangazowany w pracownika. Praca w ochronie nie należy do najłatwiejszych, ale w tej firmie wiele rzeczy jest dobrze poukładanych

konrad

Pocztą pantoflową, najskuteczniejszą dowiedziałem sie o Impelu i wystartowałem z CV, jest to moja kolejna firma i nieporównywalnie najlepsza.

Żuławski

@Karola: skoro wiesz, że jest dział cal centre to napewno wiesz i obserwujesz jakieś oferty które się pojawiają.Adres jest chyba inny,ale spróbuj.

Karola

A może mi ktoś powiedzieć jak jest tam w Call Center? Wiem że praca przy Słomnickiego i zmianowa, a jak płaca i jacy są tam ludzie??

Szymon

Dla mnie Impel od dawna znaczy profesjonalizm...a teraz juz tu pracuje, leci 3 rok, praca na dobrych warunkach, pieniadze dobre, mam tez porownanie do innych firm i Impel wychodzi na same plusy. Ludzie z której pracuje tez sobie chwalą:)

neron

Impel wciąż jest poważnym pracodawcą na polskim rynku. Nie brakuje kandydatów do pracy, gorzej z ich kwalifikacjami i komentarzami frustratów.

Ttz

Tak tak może większości firmy impel pracują ludzie a nie tumany nikogo nie obracając wygrali przetarg i nawet nie dali się wytłumaczyć ani normalnie po rozmawiać uważajcie na tą firmę bo gdy tylko mają wejść od razu cię wyrzucą NIE POLECAM!!!

Ach ten Impel
@Ttz

Szczera prawda

beata
@Ttz

bzdury jakieś ;) otto szanuje ludzi, i mówię to jako pracownik. zero problemów, można się bez problemu dogadać z przełożonymi itd.

tod

Zawsze na czas kasa, nadgodziny ekstra i elastyczny grafik. Dla mnie bomba

felek

We Wrocławiu jest wiele firm ochroniarskich, cześć ich przerobiłem, ale w impelu jestem już 2 lata i mam dobre zdanie o firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security