AB Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane

Tychy

Opinie o AB Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane

Ja

Ma ktoś namiary na tą firmę?

Nowy

Jestem w firmie od kilku miesięcy. Jeszcze się nie zdarzyło by dostać pensję 1ooo-11oo Euro....??? Przy min krajowej w Bawarii, i 175-180h/miesiąc to daje ok 135o-14oo Euro. Do tego małe dodatki za godziny nocne + "praniowe" ...To wszystko daje więcej niż 1oooE. Jeszcze jak się "złapie" jedną sobotę nie jest naprawdę źle.

Nowy
@Nowy 21.08.2016 18:39

Zgadzam się "A" oraz... ....przy ok 2oo godz w miesiącu 1600-1700 netto miesięcznie. Piszę o swoim doświadczeniu - więc niech nikt nie zarzuca że powtarzam ploty....ktoś od kogoś + ktoś od kogoś + ktoś od kogoś.

A

Nikt w tej firmie nie zarabia poniżej 1500 euro, 1100 to bujda. Jak ktoś chce narzekać, zawsze znajdzie powód.

domin do zadowolona

a niech powie pani ile pani mąż doplaca co roku podatku ja pracowalem w tej firmie 2 lata i duzo ludzi co roku doplacalo (3 klasa podatkowa)

byly

kiedys to byla dobra firma dobre zarobki a na chwile obecna jak sie che zarobic 1000 lub 1100 to mozna pracowac pozdrawiam

zadowolona

Mąż pracuje już bardzo długo i powiem szczerze nie ma co narzekać. Jak ktoś liczy ze na sam start dostanie kokosy to się grubo myli, a jeśli ktoś myśli ze pojedzie na "wczasy" to tez jest w błędzie. Z tego co wiem alkoholików odsyłają do pl.

lobos

zgadza sie pracowalem w elhofen katastrofa same pocioty

byly pracownik

firma porazka

Zostaw opinię o AB Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane