Linton S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Żywiec

Opinie o Linton S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

budom

Wszystko fajne tylko słabo rozwinięta sieć dystrybucyjna.

budująca

podzielam panujące opinie o firmie linton. sztukateria świetna. kupiła, mam i jestem bardzo zadowolona.

maktak

Bardzo fajna firemka. Ludzie kompetentni. Dla mnie produkty z górnej półeczki. Nie są tanie ale co tanie to drogie w efekcie. Zrealizowana praca wygląda bardzo ładnie. Brak poprawek. Opinie krążące o tej firmie w necie są pełne pozytywów. Sprawdziłem na własnej skórze i się nie zawiodłem.

Bartosz

Mają bardzo dobre produkty. Polecił mi budowlaniec, który wykańczał mi dom. Zero problemów. Polecam cały ich system. Brawo chłopaki oby tak dalej. Jakość pierwsza klasa.

Zostaw opinię o Linton S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linton S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe