Opinie o Brama.Pl Radosław Wierciński w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brama.Pl Radosław Wierciński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brama.Pl Radosław Wierciński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brama.Pl Radosław Wierciński w Luboń

p1492 Nowy wpis

Odradzam korzystanie z usług firmy brama.pl w Luboniu Niestety firma zawodzi na każdej płaszczyźnie. Począwszy od (usunięte przez administratora) przyjeżdżającego na pomiar poprzez księgowość firmy, Kontakt z przedstawicielem, Az po samo wykonawstwo. (usunięte przez administratora) przy podpisaniu umowy na wykonanie Bramy, obiecuje nierealne terminy, które okazują się niemożliwe do zrealizowania przez firmę. W naszym przypadku skutkowało to 2 tygodniowym opóźnieniem i to dopiero po wykonaniu wielu telefonów do firmy, gdyż (usunięte przez administratora) nie raczył odpowiedzieć na telefony i emaile. Ponieważ montaż dotyczył budynku, w którym mieszkamy pozostaliśmy 2 tygodnie z dziura zamiast bramy, która musieliśmy zabezpieczyć ponosząc dodatkowe koszty. Odnośnie księgowości po dokonaniu w wyznaczonym terminie przedpłaty w wysokości 30% księgowość nie zauważyła wpłaty i dopiero, po przesłaniu przez nas potwierdzenia przelewu, po kilku dniach wplata została znaleziona. Gdy zbliżał się termin montażu a nikt się nie odzywał, został wysłane email, na który nikt nie odpowiedział, kolejny email tez bez odpowiedzi, telefon do przedstawiciela, który nie został odebrany, następnie smsy, które tez zostały bez odpowiedzi. W dniu zaplanowanego w umowie montażu, gdy nikt nie przyjeżdżał, został wykonany telefon do firmy z pytaniem, co się dzieje. Zostaliśmy poinformowani ze montaż może odbyć się w bliżej nieokreślonym czasie. Dopiero po kilku kolejnych telefonach do biura, ponieważ z(usunięte przez administratora) nie Szlo się porozumieć, udało się „wymusić” konkretny termin montażu. Na montaż bramy przyjeżdża Pan X, który uwija się szybko i sprawnie i pozostawia po sobie nieziemski (usunięte przez administratora)!! Kartony po bramie porozrzucane po całym garażu, leżące śruby, które Panu spadły. Wiercąc dziury Pan nie zasłania niczego tym samym zabrudza cala bramę, wszystkie polki i szafki znajdujące się w garażu o podłodze nie wspomnę. Zamontowana brama nie jest zakonserwowana. Łożyska, łańcuch, kółka SA suche. Pan miał szczęście ze zwiał nim wróciłem do domu. Odbioru dokonu

zainteresowany

Proszę o opinie o firmie Brama pl ul.Chemików 9 Luboń. Rozmowa kwalifikacyjna warunki pracy itd.itp Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Brama.Pl Radosław Wierciński - Luboń

Brama.Pl Radosław Wierciński