Opinie o Prote Technologie dla Środowiska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prote Technologie dla Środowiska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prote Technologie dla Środowiska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prote Technologie dla Środowiska w Poznań

WN

Solidna firma, polecam szczególnie ze względu na ludzi, którzy tworzą fajną atmosferę.

@Alicja

1. Miałem na myśli całą firmę. Jeżeli chodzi o kierownictwo, to nie zawsze wszystko szło gładko, ale ogólnie mam pozytywne wspomnienie. :) 2. Na zarobki każdy umawia się na rozmowie rekrutacyjnej. Jeżeli pensja Ci nie odpowiada, myślę, że warto szukać nowej pracy lub iść po podwyżkę.

Jagoda Nowy wpis

Ze dwa lata temu ktoś pytał o 6 000 zł dla technika serwisanta. A mnie pokazała się niedawna oferta na Jeżyce i również nie ma podanej kwoty wynagrodzenia. Widać jedynie ze składa się na nie podstawa oraz delegacje. Jak często wypadają i jak są płatne? Przebija się już 6 000 zł?

A na jakich stanowiskach teraz zatrudniają się kobiety? Kiedyś pisano o tym, że sytuacja w firmie jest dla niech niesprzyjająca a teraz zauważyłam taki komentarz z którego wynika, że pełni się jednak wysoka funkcje na tym stanowisku. możecie podać szczegóły odnośnie aktualnego zatrudnienia?

Nick Nowy wpis

Generalnie nie polecam. Bardzo wymagający ludzie za małe pieniądze

Alicja
@WN

Masz na myśli całą firmę czy tylko kierownictwo? Mam nadzieje że zarobki są równie zadowalające?

@Alicja

Czy ktoś mógłby konkretnie napisać na jakie zarobki może liczyć na początek technik serwisant? 6 tys? Mniej? Więcej? Ile dodatkowo można zarobić z możliwych nadgodzin?

Roxa Nowy wpis

Akurat oferty takiej nie widzę, myślałam ze o doradcy będziecie tu pisać, bo niedawno ofertę wystawili. Piszesz ze minimalna to podstawa? To aktualne dane? I czy jakaś premia się nadrabia czy jak?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Prote Technologie dla Środowiska po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik terenowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Prote Technologie dla Środowiska prowadzi rekrutację na stanowisko Asystent/-ka w Poznań. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Skaterin

moja luba więcej zarabiała w znanej sieci sklepów w niż ja w tej firmie zegnany do szpadla na kilka dni na drugim końcu kraju. To praca tylko dla wybrańców losu.

@Skaterin

a możesz z ciekawości proszę przyrównać te stawki? jej i swoją?

hipp

praca przy wykopie za (usunięte przez administratora) grosze bez grosza wdzięczności z nieustającym przymówkami tego mądrego co za burkiem siedzi

Obserwator

Niestety atmosfera w firmie jest wybitnie niesprzyjająca kobietom. Niektóre wysoko postawione w hierarchii osoby potrafią kierować się seksistowskimi zagrywkami i przedmiotowym ich traktowaniem, zamiast doceniać kompetencje.

@Obserwator

Czyli kto?

dla JD
@Obserwator

pracuje w PROTE. Atmosfera w działach jest bardzo dobra. Niestety czas przepływu nowych pracowników mających o sobie wysokie mniemanie - patrz komentarz Obserwator (WIEMY KTO TO WPISAŁ) daje nieobiektywny obraz pracujących tutaj ludzi. Pracownicy są ze sobą bardzo zżyci, a jeśli młodej kobiecie która przychodzi do pracy brakuje dystansu do siebie samej to znaczy, że jest nadwrażliwa na swoim punkcie - współczujemy!

@dla JD

Czyli jakaś kiepska atmosfera w firmie panuje, że dochodzi do takich sytuacji jak tutaj?

@dla JD

Co za wierutne kłamstwo xD Prezes to psychopata lubiący znęcać się nad pracownikami, wszyscy wyglądają jakby byli spłoszeni, ta firma nie ma pojęcia co to dobra atmosfera, wszystko jest załatwiane strachem. A Ty typie jesteś (usunięte przez administratora) szczurkiem pod dyktando swoich szefów. Ciekawe kiedy znowu firma zapłaci za usunięcie negatywnych komentarzy

Nigdy więcej
@dla JD

Samą tą odpowiedzią pokazuje Pan jakiego szacunku można oczekiwać od tego miejsca pracy. Komentarz "wiemy kto to pisał", po co? Jak wytłumaczy Pan odejście trzech pracownic w zbliżonym czasie? Pracownicy owszem, mieli ze sobą dobry kontakt, jednakże są to byli pracownicy tej firmy. Natomiast dobre słowo zdecydowanie należy się pani prezes i właścicielowi firmy, dla współpracy z nimi spędziłam w PROTE kilka miesięcy. Niestety minusy przewyższały plusy. Jeśli liczycie na dobrą atmosferę, brak seksizmu i wzajemny szacunek - nie tędy droga... Tutaj bezpodstawne donoszenie zamiast zwrócenia uwagi jest na porządku dziennym, jedna z Pań traktuje to chyba jak rozrywkę.

@Nigdy więcej

A właśnie jaki w ogóle jest sens takiego "donoszenia"? To ogólnie coś konsekwentnego daje, ludzie są uważniejsi?

Krak

W ogóle dział Wody to jedna wielka parodia. Było mi dane pracować tam parę tygodni i teoretycznie jesteś od wszystkiego. Fakturowanie, składanie ofert/zamówień oraz rozliczanie się z wyjazdów, to tylko parę nadprogramowych rzeczy o których nie ma mowy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Doszło do takiego kuriozum, że oprócz dyrektora oraz kierownika był tylko jeden szeregowy pracownik, który mnie szkolił. Reszta się pozwalniała. Omijać szerokim łukiem!

Czy poziom wynagrodzeń w Prote Technologie dla Środowiska uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 9 lipca.

Benek

Nic się nie zmieniło w tej kwestii

Honorata
@Benek

Czyli wyczytałam, że zarabia się niskie pensje... ale nadal nie wiem jakie to są. Chodzi o najniższą krajową?

Franciszek

Nadal nie płacą za nadgodziny? Można chociaż odebrać sobie za to wolne czy dodatkowa robota jest za free?

Nergal

Glowna zasada w firmie Prote jest, ze nadgodziny nie istnieja. To znaczy nie sa nigdy wyplacane. A ich mozna zrobic w przeciagu miesiaca calkiem sporo. Jezeli jestes przygotowany do przebywania w wiekszosci tygodnia poza domem za podstawe biurową, to idealna praca dla Ciebie. Dziwne, ze przez tyle lat zadna z inspekcji pracy choc troche sie tym nie zainteresowala.

Ramirez

Chyba ktoś pomylił firmy. Prote Technologie dla Środowiska ma dobre również jako pracodawca, konkurencja inspiruje?

Samuel

A ja uważam, że problemu należy szukać w sobie i swoim braku chęci do pracy. Firma jak najbardziej godna polecenia.

Firma w żadnym wypadku nie powinna być brana pod uwagę przez jakiegokolwiek pracownika w toku szukania pracy(usunięte przez administratora) Dodatkowo praca jest ciężka, ciągła fizolka, wciąż w trasie, wciąż w pośpiechu, jeśli ma się cokolwiek zrobić w normalnych godzinach trzeba jeździć po 150 km/h. Pensje bardzo niskie jak na ilość pracy której przełożeni wymagają (usunięte przez administratora) Kiedy się tak zatrudniałem myślałem, że to praca marzeń "bo w ochronie środowiska". Ale w takim (usunięte przez administratora)jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się pracować.(usunięte przez administratora)

Maja

Interesuje mnie praca na stanowisku asystenta specjalisty ds. ochrony środowiska . Czy możecie mi podpowiedzieć kilka informacji w temacie?

Iwona

Pracujesz w Prote Technologie dla Środowiska? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca na Twoim stanowisku. Na co mogą liczyć kandydaci aplikujący do pracy w firmie?

gelo

z tego co widziałem to praca tutaj ludziom odpowiada

stafano

Praca w dziale badań i ochrony wód jest działaniem typowo handlowym, polegającym na wciskaniu preparatu SeaQuest oraz systemu biomonitoringu zakładom wodociągowym - stałe telefonowanie, wysyłanie listów i maili, namawianie klienta na prezentacje i prowadzenie ciągle tej samej gadki, która zostaje Tobie narzucona przez kierownictwo... Niewiele masz tu branży technicznej i ochrony środowiska bo głównie nastawiasz się na "wciskanie" produktu klientom... Na konferencję jedziesz aby pozyskać nowe kontakty lub spróbować pohandlować produktem, w mniejszym stopniu skupiając się na tematyce wykładów i prelekci. W 2015r widać dużą rotację pracowników, zatrudniają ludzi po studiach technicznych a powinni po handlowych z nastawieniem na sprzedaż i dobrą gadkę... Sam kierownik wydaje się być osaczający... Wypłata na czas.

starypracownik

Klarowne zasady rozliczeń HAHAHAHA się uśmiałem :D Szkoda, że nie płacą za nadgodziny, uzbierała by się z tego druga pensja tyle tego jest!

Zostaw merytoryczną opinię o Prote Technologie dla Środowiska - Poznań

• Jak się pracuje w Prote Technologie dla Środowiska?

Zobacz opinie na temat firmy Prote Technologie dla Środowiska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prote Technologie dla Środowiska?

Prote Technologie dla Środowiska
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Dziadoszańska 10
    61-248 Poznań