Opinie o Prote Technologie dla Środowiska w Poznań

Prote Technologie dla Środowiska
2 17 17 5 1
Administrator Nowy wpis

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Prote Technologie dla Środowiska? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Maja Nowy wpis

Interesuje mnie praca na stanowisku asystenta specjalisty ds. ochrony środowiska . Czy możecie mi podpowiedzieć kilka informacji w temacie?

Tak44Nie
Iwona Nowy wpis

Pracujesz w Prote Technologie dla Środowiska? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca na Twoim stanowisku. Na co mogą liczyć kandydaci aplikujący do pracy w firmie?

gelo Nowy wpis

z tego co widziałem to praca tutaj ludziom odpowiada

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
stafano

Praca w dziale badań i ochrony wód jest działaniem typowo handlowym, polegającym na wciskaniu preparatu SeaQuest oraz systemu biomonitoringu zakładom wodociągowym - stałe telefonowanie, wysyłanie listów i maili, namawianie klienta na prezentacje i prowadzenie ciągle tej samej gadki, która zostaje Tobie narzucona przez kierownictwo... Niewiele masz tu branży technicznej i ochrony środowiska bo głównie nastawiasz się na "wciskanie" produktu klientom... Na konferencję jedziesz aby pozyskać nowe kontakty lub spróbować pohandlować produktem, w mniejszym stopniu skupiając się na tematyce wykładów i prelekci. W 2015r widać dużą rotację pracowników, zatrudniają ludzi po studiach technicznych a powinni po handlowych z nastawieniem na sprzedaż i dobrą gadkę... Sam kierownik wydaje się być osaczający... Wypłata na czas.

Tak6Nie

starypracownik

Klarowne zasady rozliczeń HAHAHAHA się uśmiałem :D Szkoda, że nie płacą za nadgodziny, uzbierała by się z tego druga pensja tyle tego jest!

switasss

Właśnie zakończyłem prace w PROTE, ale na skutek braku aprobaty przełożonych. Warunki pracy opisane przez poprzedników są nad wyrost. Delegacji sporo, ale socjal na delegacjach bardzo dobry (wyżywienie, hotele) Niestety wymagania od pracownika ogromne, a do tego przy krótkim okresie próbnym.

Tak3Nie

rita

zamierzchłe czasy mojej kariery zawodowej, ale dobrze je wspominam. zarząd spółki zna pracowników z imienia, ze starszymi pracownikami jest na ty. minusem były wyjazdy służbowe, ale taka specyfika pracy, każdy kto się zatrudniał był o tym uprzedzany.

rediiik

To fakt, w tej firmie pracować trzeba. Ale praca popłaca, co można odczuć przy wypłatach premii. Dodatkowo brak umów śmieciowych, dobre warunki pracy, i wszelkie dodatkowe świadczenia są na plus

org

W PROTE trochę popracowałem. Bardzo dobry klimat pracy w gronie doświadczonych ludzi. Klarowne zasady rozliczeń i ocen w poszczególnych działach. Powody do narzekań mieli tylko najwięksi lenie dla których 8-mio godzinny dzień pracy zaczynał się punkt 8:00 a kończył już punkt 13:00 bo robić się już nie chciało!!! Nie mogę patrzeć na komentarze takie ja wystawił "qwerty" czy "zawiedzionypracownik" Wstydźcie się Panowie...

qwerty

Pieniądze na czas- to fakt. Co nie zmienia faktu, że wymaga się od pracownika całkowitego poświęcenia- 10-11 godzin dziennie to norma. Bywały dni, że pracowało się po 17(!) godzin. ZA DARMO!!! A w umowie pełny etat... Czy warto więc szmacić się za te grosze "wypłacane na czas"?

Tak7Nie

zawiedzionypracownik

Firma mydli oczy pracownikom śmiesznymi podwyżkami, które nawet w małym stopniu nie pokrywają przepracowanych nadgodzin (50 do 70 nadgodzin w miesiącu!). Gdzie jest inspekcja pracy?!

xYx

Pani prowadzaca rekrutacje byla dziwna, sprawiajac wrazanie nie kompetentnej na swoim stanowisku. Nie zbyt mila do tego. Pytania hm.. ogolne czym sie zajmujesz, czy jest sie dyspozycyjnym na wyjazdy sluzbowe itp.

Tak1Nie

murzynekbambo

Ta "firma" to państwo w państwie i białoruski konglomerat. Jak najdalej od tego obozu pracy.

Tak4Nie

Wyzwolony

Szerokim łukiem omijać tych cwaniaków. Jedyne co może spotkać tu pracowników to upodlenie oraz praca za którą tylko częściowo otrzymuje się wynagrodzenie

Tak6Nie

Jula

Gość dzwoni i zaprasza na rozmowę dysząc w słuchawkę! Nie wiem co on sobie robił ale kompletna żenada!

murzyn

Jezeli chcial bys calymi tygodniami przebywac poza domem, zarabiajac grosze (usunięte przez administratora)to jest to wymazona prca wlsnie dla Ciebie.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Prote Technologie dla Środowiska - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie