Opinie o CTM Teleperformance

Laguna

Jesli chodzi o firme to jest slabe zarzadzanie. Nikt nigdy nic nie wie. Ogolnie luzne podejscie w pracy, no stress, wyrozumialosc i brak komplikacji jesli chodzi o wolne dni lub o zamiane. Pracowalam tam z jezykiem wloskim i mialam swietnego supervisora Roberto, ktory jest po prostu the best:) Wielu rzeczy sie tam nauczylam a i nikt mi nie suszyl glowy o nic. Zarobko moglyby byc lepsze i niestety ludzie odchodza bo szanse na wyzsze zarobki sa znikome. Mala szansa na awans. Praca na start jak najbardziej:)

Wkurwiony!

Pracowalem kilka lat temu na projekcie DELL, ogolnie to zatrudniali na zlecenie i przez firmy 3cie. SYF KILA I MOGIŁA! Nie polecam wyzysk do tego mobbing.

Nicky

Polecam. Przyjazna atmosfera, placa ok, spokoj i umowa o prace:))

Anka

Płacą tylko stawkę godzinową, a nie wypłacają umówionego dodatku za frekwencję, ani za sprzedaż. Nawet interwencja u dyrektora operacyjnego nic nie pomogła. Zastanawiamy się, wspólnie ze znajomymi z tego samego projektu , nad pozwem zbiorowym ,. Kierownik projektu tylko początkowo odwlekał sprawę z miesiąca na miesiąc, a teraz nie odzywa się i nie odbiera telefonów. Organizacyjnie - kompletny bałagan!!

Ala

Ciekawa firma, wychodzi naprzeciw klientom i pracownikom, bardzo dobrze się w niej pracuje. Na pewno trudno to dostrzec jeśli wcześniej się nigdzie nie pracowało i nie ma innych doświadczeń.

mlodzik

Pracuje ktoś tam jako konsultant ds. wsparcia technicznego dotyczącego hardware'u DELL? Jak wygląda praca, jakie są ogólnie warunki, atmosfera i jak jest z zarobkami/premiami?

fajnie!

Pracuję w Teleperformance od pół roku. Jest to moja pierwsza praca na poważnie ( na umowę o pracę!) i powiem szczerze - nie mogłem trafić lepiej! Atrkacyjne wynagrodzenie na projekcie z językiem niemieckim, mam ciągły kontakt z żywym językiem, a nawet możliwość awansu w strukturach firmy. Atmosfera na projekcie czasami bywa nerwowa, ale to chyba jak w każdej pracy. Management jest serio dość wyrozumiały. Praca pewnie nie na całe życie, ale lepszego startu nie mogłem sobie wymarzyć! Dzięki Teleperformance Team!

WAOW!

Pracowałem, polecam każdemu na maks 2 lata, kto lubi sztyniutkie korpo. Powód mojego zwolnienia : Problemy w komunikacji, patrzę na wypowiedzenie a tam przekręcone moje nazwisko :) Wyobraźcie sobie moje zdziwienie i minę dziewczyn z kadr, jak przyszedłem to zgłosić na drugi dzień. HA !

Najlepsza praca jaką miałem w życiu. :) Atmosfera, pieniądze, wszystko idealne! Polecam, projekt adidas. :)

Bej

Praca jak to na słuchawce, szkolą cię i rozmawiasz z klientem, natomiast jeśli chodzi o zarobki 3000zł to może mają ci niemieckojęzyczni konsultanci, ja "ZARABIAM" 10zł/h netto - i to jest dla mnie śmiech na sali, zamiatając ulice można więcej zarobić, a żebrak to już w ogóle wyciąga 3x tyle. UCIEKAM Z TĄD JAK NAJSZYBCIEJ!!!!

Zadowolony

Jestem bardzo zadowolony i kazdemu mojemu znajomemu polecam to miejsce pracy.

K.

Mają nowe ogłoszenia w internecie dla os. znających j. niemiecki. Zdziwiło mnie, że od razu zaprosili mnie na rozmowę, a przez telefon nikt nie rozmawiał ze mną po niemiecku, muszą być bardzo zdesperowani i musi im brakować pracowników, bo przystali na moje wygórowane wymagania i niepełen etat.

Zaciekawiona
@K. 19.10.2016, 12:41

Hej. O jakich wymaganiach mówisz? Zastanawiam sie nad pracą tam, również na niepełny etat.

Lee

Ile zatobi Lider Projektu z niszowym jezykiem , zaden Niemiecki czy Angielski , ... ?

Damian
@Lee 24.03.2016, 22:36

Nie ma kogoś takiego jak Lider Projektu. Chodzi Ci o Supervisora? Kierownika Projektu? Co dla Ciebie oznacza "niszowy język"? Mówimy o duńskim, norweskim, holenderskim, chińskim?

Alicja

Tak jest w wiekszosci duzych firm/korporacji. Osoba, ktora poleca, dostaje to 3 tysiace, jesli osoba polecana przejdzie pewien okres probny i podpisze umowe na dluzej.

Emotikon

Wydaje mi się, że jeśli Ci zależy, najprościej wysłać cv przez stronę internetową Teleperformance, napisać, że chodzi o pracę z j.niemieckim i przypuszczam, że oddzwonią.

Emotikon

Tak, jest stała rekrutacja na infolinię niemieckojęzyczną. Potrzebują ludzi na tyle, że są w stanie zaoferować 3000 zł brutto (!) za polecenie znajomego ze znajomością języka. Domyślam się, że ofertę trudno znaleźć w internecie, bo rekrutacją zajmują się często firmy outsorcingowe, które nie piszą w ogłoszeniu, o jaką firmę i o jakie stanowisko chodzi.

Emotikon

Polecam pracę w charakterze konsultanta niemieckojęzycznego. 3050 zł na rękę, umowa o pracę. Atmosfera jest bardzo w porządku, jeszcze się nie spotkałam z żadnym nieprzyjemnym/niesprawiedliwym traktowaniem, poznałam wielu ciekawych ludzi. Pracuję od kilku miesięcy. Bardzo dobre warunki pracy. Jedyne, co jest na minus, to nieco chaotyczne szkolenia wstępne i to, że firma podobno nie inwestuje w rozwój pracowników i nie daje podwyżek, stąd większość osób popracuje do roku i odchodzi.

late

nie jest to oszustwo - umowa o prace i jasno napisane warunki, wynagrodznie stale, a nie prowizyjne. Dobrze tam placa, ale trzeba naprawde dobrze znac jezyk obcy. Firma godna polecenia, pracownicy traktowani sprawiedliwie, wiekszosc projektow to umowy o prace, a nawet jak ktos pracuje na zlecenie to podpisuje umowe na czas nieokreslony i jest pewnosc, ze praca bedzie. atmosfera super i piekne biuro - naprawde w innych firmach tego typu jest o wiele gorzej.

aaa

mi zaproponowali 3 000 zl na reke i umowa o prace mam 19 lat ale za to swietna znajomość jezyka niemieckiego... Wszyscy mowia mi ze to oszustwo. Co robic ? Czy takie zarobki sa tam realne?

bbb
@aaa 06.08.2015, 23:25

Jesli chcesz sprzedawac odziez to tak.

lysy
@aaa 06.08.2015, 23:25

A ile 19 latkowi sie marzy

artech

ja nie narzekam - naprawde solidna firma, super warunki, ludzie tworza fajny zespol. jak chcesz pracowac to naprawde warto sie tam wybrac. marudza tylko Ci, ktorym wydawalo sie, ze praca w telemarketingu jest prosta, latwa i przyjemna. nie jest ale to swietne doswiadczenie i szkola zycia. Teleperformance - polecam!

starszy specjalista

Pracuję w podobnej firmie, ale w innym mieście. Z Teleperformance odeszłam ponieważ musiałam zmienić miejsce zamieszkania. Trudno mi było opuścić poprzednie miejsce pracy i nadal wspominam fajne chwile. W obecnej mojej firmie bywa różnie, raczej częściej gorzej niż lepiej. Chętnie wróciłabym na mój fajny projekt, ale nie ma takiej możliwości. Do tej pory utrzymuję kontakt z ludźmi, którzy jeszcze tam pracują i bardzo się z tego cieszę. Pozdrawiam wszystkich znajomych!

warto sprawdzić

Widzę,że pojawiły się nowe różne komentarze na temat pracy. Ponieważ pracuję już dość długo to postanowiłem dodać coś od siebie. Ja nie narzekam chociaż zawsze chciałoby się zarabiać więcej, to oczywiste. Jest to druga praca na infolinii z tej samej branży. Tutaj można nauczyć się sporo, zaczynając od pierwszych szkoleń i później obsługując klienta. Na moim projekcie jest fajnie. Przełożony spoko człowiek. Mam znajomych na innych projektach i nie słyszę, aby było coś nie tak. Moim zdaniem warto spróbować a nie czytać bzdury, które ktoś wypisuje.

A

Jak ktoś już dodaje jakaś opinie to niech pisze na jakim projekcie pracował. Z reguły team leaderzy są wybierani ze zwykłych konsultantów, wiec niektórym możne brakować doświadczenia w zarządzaniu. Awansowac jak najbardizej mozna. Od konsultanta do dyrektora wykonawczego, wiec szansa rozwoju dla najlepszych jest i to spora. Prezesa raczej nikt nie wygryzie bo to bardzo sympatyczny i kompetentny czlowiek, ktory znalazl sie we wlasciwym miejscu na wlasciwym stanowisku i wyciagnal firme na prosta. Sam pracuje na projekcie Della i tutaj atmosfera jest bardzo dobra. Jak nie mozesz przyjsc do pracy to nikt nie robi problemow. Nikt nie utrudnia na sile zycia, a jak masz jakies pytania to na pewno dostaniesz na nie odpowiedz. Jakby ktoras dziewczyna z ZARY chciala zmienic projekt to zapraszam do dzialu po drugiej stronie, miejsce sie znajdzie ;-)

AHK12

pracodawca godny polecenia, w tej firmie naprawde duzo sie teraz dzieje, otwieraja nowe projekty, czesto praca na umowe o prace. polecam!

Lola

Firma masakra,wyzysk,prezes kretyn,oszukaniec i złodziej .Pozostala reszta to samo.Ludzie ich skarżą w sądach!!!!!!!!!

ile na godzine?

Zostaw opinię o CTM Teleperformance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTM Teleperformance