Jasło

0 0

Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Madex Mateusz Utzig Independent Financial Group Mateusz Utzig

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bartosz

Czy uważacie, że firma Madex to wart polecenia pracodawca? Jakie macie doświadczenia z nim związane? Dawno nic na ten temat nie pisaliście. Czy przedsiębiorstwo zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Czy wypłaty są zawsze w terminie?

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Madex Utzig Mateusz, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

praca opinia

Firma jest ok pracuje tu przeciez tyle lat...

Super sie pracuje solidne i terminowe wyplaty za uczciwa rzetelna prace

andrzej20

Czesc wam ja korzystam od lat i jestem zadowolony wszystko sprawnie i wg umowy pozdrawiam

klient krakow

Firma prężna dobrze i solidnie zarządzana. Pracownicy majacy kwalifikacje. Kliencie wywiązuj się z umów a tam nikt Cie nie oszuka.

Klient

Jestem zdziwiony poprzednią opinią, gdyż moja współpraca z wspomnianym panem układa się bardzo dobrze. Nigdy nie miałem problemów w kontaktach zarówno z właścicielem jak i jego współpracownikami.

Klientka

Nie skorzystam nigdy więcej z usług Pana (usunięte przez administratora). Nie polecam wchodzenia we współpracę z tym Panem. Nie wywiązuje się do końca z umów. Po pewnym czasie nie odbiera telefonów, unika kontaktów, wymyśla bzdury na poczekaniu.

@Klientka 21.05.2014 13:47

Ja wspolpracowalem. Firma jak i wlasciciel ok. Leserom zawsze wiatr w oczy pozdrawiam

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Madex Mateusz Utzig Independent Financial Group Mateusz Utzig - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Madex Mateusz Utzig Independent Financial Group Mateusz Utzig