Pro Arte Sp. z o.o. Architektoniczna Pracownia Autorska

Sopot

Opinie o Pro Arte Sp. z o.o. Architektoniczna Pracownia Autorska

M

Jeżeli: - chcesz, aby Twoje wysiłki i zaangażowanie bez względu na ich rozmiar były oceniane jako niewystarczające, - chcesz, żeby motywacją do pracy był strach przed karą polegającą na braku wynagrodzenia, - od pracodawcy oczekujesz niskiej kultury osobistej, - akceptujesz sprzątanie prywatnych apartamentów pracodawcy, aplikuj.

stonesour

Żadnego wynagrodzenia nie wypłaca na czas. Norma to spóźnienia 2,3 tygodnie w tej kwestii.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Pro Arte Sp. z o.o. Architektoniczna Pracownia Autorska - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Arte Sp. z o.o. Architektoniczna Pracownia Autorska