Dom Krzysztof Górski

Goleniów

Opinie o Dom Krzysztof Górski

iza

Nie moge sie zgodzic z opiniami. Pan Krzysztof wywiązal sie z powierzonego zadania. Jako jeden z nielicznych podjal sie naszego wyjatkowo skomplikowanego projektu łącznie z załatwieniem wszystkich niezbednych spraw w urzedach. Rzeczowy i konkretny. Naszą sprawe potraktowal priorytetowo. Mało tego zweryfikowal i poprawił bałagan po poprzednim projektancie. Polecam i napewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. Iza T.

klient07

Zostałem oszukany, terminy bezpodstawnie się wydłużały kiedy zażądałem zwrotu wpłaconej zaliczki mimo iż prawie nic nie zostało zrobione przy projekcie nie odzyskałem jej. Uważajcie na Pana "architekta: i nie dajcie się zwieźć..

oszukani

Zdecydowanie odradzam!! Na przełomie maja/czerwca mąż zawarł umowę ustną dotyczącą projektu wpłacając zaliczkę 3000 zł Termin gotowego projektu i ukończenia wszystkich prac pan architekt ustalił z nami na 1 lipca prace się przeciągały, żadne wnioski nie zostały złożone zgodnie z umową, a my nie uzyskaliśmy informacji co się dzieje i dlaczego prace się przeciągają za każdym razem architekt nas zbywał dodatkowo zaczął w trakcie trwania prac zmieniać warunki umowy podnosząc bezpodstawnie cenę i grożąc że nawet jeśli zdecydujemy się zrezygnować on będzie kontynuował projekt a na koniec wystawi nam fakturę za pracę choć jasno przekazaliśmy że chcemy zakończyć współpracę. W trakcie współpracy nie uzyskaliśmy żadnych dodatkowych informacji na temat przewidywanego okresu zakończenia prac, Pan Górski prowadzący swoje biuro projektowe nie złożył żadnych wniosków pozwalających na rozpoczęcie prac budowlanych czego dowiadywaliśmy się osobiście w urzędach. Pan Górski nie odpowiadał na telefony i maile kontakt był bardzo utrudniony. Dodatkowo w czasie trwania umowy dowiedzieliśmy się także że Pan Górski pracuje bez uprawnień architekta, wiemy też że nie jesteśmy jedynymi poszkodowanymi niestety po czasie dowiedzieliśmy się że jest wiele osób, które tak jak my są zwodzone, naciągane i oszukane przez Pana architekta, który w rzeczywistości nim nie jest, a jedynie prowadzi działalności pod nazwą "Dom" Usługi Projektowe.

klient

Wprost przeciwnie. Sypie cenami z rękawa. W dodatku niesłowny. Zatrudnia studentów zamiast wykwalifikowanych projektantów. Stanowczo odradzam.

Klient

Bartek
@Klient 10.03.2015 22:57
Bardzo polecam P.Krzysztofa, potrafi fachowo doradzić, załatwia wszystkie formalności, nie zdziera kasiorki :) polecam!...

Panie Krzysztofie, chyba sam Pan rzeczony komentarz o sobie napisał

Klient_górskiego

oszukana - 2013-05-23 19:44:04 Zdecydowanie nie polecam. Pan ten kręci i przedłuża terminy. Czekam na projekt zwykłej przebudowy poddasza ponad pół roku. Jestem zrozpaczona!!! uważajcie na tą firmę!!!Zgadzam się z poprzedniczką. Odradzam współpracę. Czekam na halę od roku. Zawalone terminy. Zero słowności.

oszukana

Zostaw opinię o Dom Krzysztof Górski - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Krzysztof Górski