Opinie o Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie w Poznań

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Projektant Instalacji Sanitarnych.

Jak jest teraz w firmie?

Jak dużo osób pracuje w Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie?

basso

Niestety ale muszę zgodzić się z powyższą opinią. Praca jest wymagająca, presja czasu i ilości projektów zmusza do robienia dużej ilości kiepskiej jakości. No i ten starszy Pan tłumaczący Ci cały czas, że jeszcze nic nie wiesz. A jak on dużo wie.. Dobrze by było gdyby się jeszcze rozwijał.

S jak szkolenie Nowy wpis
@basso

Za udział w szkoleniu należy się zwolnienie.pamietaj młody czlowieku-dobry nie musi się szkolić xD xD xD

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pracowałem tam kilka miesięcy. Nie mogę nic złego powiedzieć na temat właściciela jak i samej firmy. Potrzeba trochę czasu żeby wdrożyć się w obszar działalności firmy ale później jest już tylko z górki.

Paulina

@StaraBabka, dodatki na święta i integracje na pewno są zachętą do przesłania CV. Wspominasz, że praca nie odbywała się w regularnych godzinach, jak to zatem wyglądało? Czy pracodawca organizował też szkolenia podnoszące kwalifikacje?

StaraBabka

Pracowało się, pracowało przez kilka latek. Jak było dobrze, to było dobrze, jak źle to wiadomo. Za moich czasów w biurze pracowała bardzo fajna ekipa ludzi. Praca raczej nie od 8 do 16, to nie urząd. Wynagrodzenie jak na tamte czasy nie było tragiczne, atmosfera wśród pracowników bardzo fajna, wszyscy jechali na tym samym wózku. Były wspólne imprezy, kasa na święta, bon itp. Bardzo dużo się tam nauczyłem, niestety czasem na własnej skórze ale teraz takie doświadczenie procentuje. Nie żałuję, dużo różnych, ciekawych projektów, terminy "na wczoraj", dużo smiechu. Ogólnie O.K.

ff

fabryka projektów, przedmiotowe traktowanie pracownika, deprecjonowanie kobiet- nie warto tracic czasu na rozmowy i pracę tam,

nowy

Jak wygląda praca w Archimedia?

metr

opinie chyba jednak przesadzone .

Omijać

Omijać ten syf zwany Archiedią. szkoda czasu i energii .........czy panowie zakupili juz legalne oprogramownaie czy ciagle bazuja na chomikowym

kkkowal

Zupełnie nie zgadzam się z powyższą opinią. Praca ciężka, szef straszny - [usunięte przez moderatora] , brak kultury osobistej. Współpracownicy ok, ale fałszywi. Brak ubezpieczenia, niepłacone składki itd. W porównaniu z innymi biurami - zarobki marne.

@kkkowal

Jakiego miasta dotyczą Państwa opinie. Zauważyłam, że jest kilka firm o podobnej nazwie. Czy na pewno chodzi o firmę z Poznania ?

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie - Poznań

• Jak się pracuje w Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krzysztof Janus Archimedia Pracownia Architektoniczna Architekci & Inżynierowie