Archimedia Sp. z o.o. Biuro Architektoniczne

Poznań

Opinie o Archimedia Sp. z o.o. Biuro Architektoniczne

ff

fabryka projektów, przedmiotowe traktowanie pracownika, deprecjonowanie kobiet- nie warto tracic czasu na rozmowy i pracę tam,

nowy

Jak wygląda praca w Archimedia?

metr

opinie chyba jednak przesadzone .

Omijać

Omijać ten syf zwany Archiedią. szkoda czasu i energii .........czy panowie zakupili juz legalne oprogramownaie czy ciagle bazuja na chomikowym

basso

Niestety ale muszę zgodzić się z powyższą opinią. Praca jest wymagająca, presja czasu i ilości projektów zmusza do robienia dużej ilości kiepskiej jakości. No i ten starszy Pan tłumaczący Ci cały czas, że jeszcze nic nie wiesz. A jak on dużo wie.. Dobrze by było gdyby się jeszcze rozwijał.

kkkowal

Zupełnie nie zgadzam się z powyższą opinią. Praca ciężka, szef straszny - [usunięte przez moderatora] , brak kultury osobistej. Współpracownicy ok, ale fałszywi. Brak ubezpieczenia, niepłacone składki itd. W porównaniu z innymi biurami - zarobki marne.

ja
@kkkowal 02.03.2011 09:31

Jakiego miasta dotyczą Państwa opinie. Zauważyłam, że jest kilka firm o podobnej nazwie. Czy na pewno chodzi o firmę z Poznania ?

Zostaw opinię o Archimedia Sp. z o.o. Biuro Architektoniczne - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archimedia Sp. z o.o. Biuro Architektoniczne