ekobiznes.pl

Chyby

Opinie o ekobiznes.pl

wandzioch

no właśnie nie do końca rozumiem takie " zainteresowanie " tą firmą.

Sąsiad

Potwierdzam. Właściciele nie są architektami. Amatorzy którzy próbują zarobić w świecie architektury nie mając o niej pojęcia. Zatrudniają młodych architektów i taki to ten ekobiznes.pl (strona nigdy nie istniała). Poprzednio nazywali się Vide czy jakoś tak. Przestrzegam przed tą firmą. Niestety to nie jedyne biuro pseudo-architektoniczne w Poznaniu.

architekt

Przecież właściciel tego pseudo biura nawet nie jest architektem. Strona firmy w budowie od 5lat. Najpierw sprawdza się pracodawców przed podjęciem pracy. No niestety, w Polskich realiach trzeba uważać na cwaniaków - szczególnie jak jest sie młodym i chwyta pierwszego lepszego zajęcia.

mm

Prawda.( usunięte przez administratora ). Nie polecam nikomu, ani potencjalnym pracownikom, ani klientom.

Zostaw opinię o ekobiznes.pl - Chyby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekobiznes.pl