Opinie o Lindhorst Aluminium Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lindhorst Aluminium Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lindhorst Aluminium Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindhorst Aluminium Sp. z o.o. w Poznań

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza, że wobec LINDHORST ALUMINIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zostało wszczęte na podstawie art. 25a ustawy z 20.08.1997 roku

Alu bau
@Andrzej

Witam Panie Andrzeju .proszę o kontakt telefoniczny 725443203.pozdrawiam

Wiki Nowy wpis
@Andrzej

Panie Andrzeju mogę prosić o kontakt na weronikasmykowska@o2.pl

Werka Nowy wpis

Proszę o kontakt osoby z nieuregulowanymi płatnościami przez firmę Lindhorst na mail weronikasmykowska@o2.pl

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Lindhorst Aluminium Sp. z o.o.?

Buuu Nowy wpis

Lepiej sie tam nie pchaj. To jest jakaś masakra.pozdrawiam

Kontakt : 573-969-102.

Pomogę odzyskać środki pozostałym wierzycielom, zapraszam do kontaktu wszystkie osoby poszkodowane.

???
@Kontakt : 573-969-102.

Czy rzeczywiście udało się komuś odzyskać zaległe wierzytelności ?

Czy po rozmowie w Lindhorst Aluminium Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kontakt 508 808 313

PROSZĘ O KONTAKT OSOBY Z NIEOPŁACONYMI FAKTURAMI

Tomasz
@Kontakt 508 808 313

Udało Ci się rozliczyć z tym pracodawcą? Jeżeli będziesz tak uprzejmy, to napisz, proszę, jak wyglądała Wasza współpraca. Szukam informacji o tym pracodawcy i może dowiem się od Ciebie czegoś ciekawego.

Płatnośći
@Tomasz

W ogóle to o czym wy teraz piszecie?

Może ktoś wie coś na temat umowy z innymi miejscowymi pracodawcami o niepodbieraniu z Lindhorstu pracowników ? Może ktoś zna nazwy tych firm ? Bo jeżeli dalej będzie problem z wypłatami za nadgodziny to trzeba szukać innej pracy ale nie wiadomo gdzie został postawiony (nie wiedzieć czemu) szlaban przez prezesa(usunięte przez administratora)

???

Po wszystkich złych komentarzach, należy zapytać na ile prawdziwe są informacje, że Lindhorst zmienia od nowego roku właściciela ? I jakie są szanse na uratowanie miejsc pacy w tej Firmie przed jej upadkiem ?

Rezes
@???

Wlasciciel się nie zmieni.

Grzesiek

@Były pracownik to wypłaty tutaj nie są regularnie?

K.B.

NIE POLECAM - WRĘCZ ODRADZAM NIE PŁACĄ

@K.B.

Pracujesz tam czy podwykonawca

A co do pracy w firmie-praca jak praca zależy czego się oczekuję,gorzej z atmosferą w pracy-kiepska a wynagrodzenie podstawowe(bo o nadgodzinach już nie wspomne)a raczej jego brak 10-tego każdego miesiaca(bo szef nie ma humoru albo nowe bmw na horyzoncie)totalna katastrofa!Na podwyżkę też nie ma co liczyć chyba że 50gr.brutto????

Były pacownik

W tej firmie było dobrze do 2014roku czyli na starych magazynach-noi stara ogarnięta ekipa która pozdrawiam-kierownicy DP,PP,KLiDP to byli kierownicy!A ta reszta to pseudo kierownicy którzy nic nie potrafią!Nawet prezes był w porządku a potem dostał jakiegoś ucisku w głowie i pewnie ma tak do dziś-liczą się dobra osobiste i zapomniał o pracownikach dzięki którym to zawdzięcza więc dzisiaj jest tam tak jak jest!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Lindhorst Aluminium Sp. z o.o.?

Niepchaj się do tej firmy. (usunięte przez administratora) Poczytaj opinie

Agata
@Podwykonawca

Nie ma aktualnych opinii, więc pytanie czy firma warta jest aplikowania? Bo widziałam ,że poszukują pracowników.

Przemek

Czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Na jakie zarobki mozna liczyć?

KIPG

LINDHORST SP ZOO SP K zalega mojego klientowi z płatnościami na 55221.86 zł od 06-12-2018

Lisek

Ta firma to porażka.(usunięte przez administratora)pracowników razem z kierownictwem. (usunięte przez administratora)

Lisandro
@Lisek

Panie, nie podszywaj się pod moją ksywkę i nie gadaj głupot. ????

Zbulwersowany
@Lisek

Szanowny autorze postu z 01.03.2019 19:34 wykaż się cywilną odwagą i ujawnij swoje personalia. Jeśli masz świadków na to, że kierownika o inicjałach D.P. (bo dwóch kierowników nosi takie inicjały) łączy zażyłość z pracownicami o jakiej piszesz to przedstaw dowody, a nie jak ostatni tchórz chowasz się za stroną internetową i obrażasz Bogu ducha winne pracownice naszej firmy.

Cezary

Lindhorst Aluminium ma opinię dobrego pracodawcy. Miałem nadzieję, że dowiem się jaką macie atmosferę w pracy.

marta

Zaliczam się do grona osób/firm które padły ofiarą tej firmy, proszę o kontakt martarak@o2.pl

Podwykonawca

Oszuści. Lindhorst nieplaci PODWYKONAWCĄ. Pracownicy niemają zapłacone za nadgodziny. UWAGA NIEPOLECAM. Mi zalegają 1 40000zl tyle samo znajomemu i jeszcze paru podwykonawca

Oszukana firma

Szanowni Państwo, firma Lindhorst nie spłaca swoich zobowiązań. Zadłużenie na kwotę ponad 40 tyś. Pani Monika nie odbiera telefonów od kilku dni i unika kontaktu, nie odp jednocześnie na wiadomości. Ostrzegam przedsiębiorców przed współpracą

oszukany
@Oszukana firma

Witam, jak czytam po wpisach widzę, że nie jestem jednym który stracił na współpracy z Panem Prezesem Sebastianem. Może warto połączyć siły i powiadomić odpowiednie służby, albo złożyć pozew zbiorowy... Proszę o odzew zainteresowanych na: oszukani.lindhorst@o2.pl

Oszukany przedsiębiorca

Koszmar, firma nie odbiera telefonów, zalega z płatnościami, Pani Małgorzata twierdzi, że ma popsuty tel i nie ma z nią kontaktu, natomiast prezesa Pana Sebastiana nigdy nie ma w biurze. Sprawa oddana do sądu i do windykacji.

Oszukany przedsiębiorca
@Oszukany przedsiębiorca

Oczywiście mam na myśli Panią(usunięte przez administratora) a nie Panią Małgorzatę. Jednym słowem straszny kontak, a wręcz jego brak. Odradzam współpracę !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lindhorst Aluminium Sp. z o.o. - Poznań

Lindhorst Aluminium Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Bóżnicza 11E
    61-752 Poznań

Lindhorst Aluminium Sp. z o.o.