Poli-Cam s.c. Tomasz Rakowski Marcin Wasilewski

Suwałki

Opinie o Poli-Cam s.c. Tomasz Rakowski Marcin Wasilewski

oszustwo

To jest taka firma która przyjmuje na start po 4-6 ludzi trochę porobisz na czarno raz do pracy raz nie w roznych godzinach zero informacji wcześniej. Na początku pracy zarobisz a po jakims czasie firma robi zbiorowe oszustwo że rzaden pracownik wyplaty nie dostaje. Oszustwo niech nikt nie idzie tam do pracy!

Obserwator,

Jako pracodawcy - unikać jak ognia .Typowa polska, firemka rodzinna .Zero szacunku dla pracownika i myślenie o własnym tyłku .

qwerty

śmiech na sali a nie firma. HAHAHAH

koko
@qwerty 11.09.2014 12:51
śmiech na sali a nie firma. HAHAHAH

dziwna firma pewnie z kłótni zmieniają sie właściciele, nie rokuje to rzetelności sumienności, a o odpowiedzialności za jakość pracy nie wspomnę

Zostaw opinię o Poli-Cam s.c. Tomasz Rakowski Marcin Wasilewski - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poli-Cam s.c. Tomasz Rakowski Marcin Wasilewski