T-P-A Technika Przeciwpożarowa i Alarmowa B. Rodowicz i P. Lyko Spółka Jawna

Opole

Opinie o T-P-A Technika Przeciwpożarowa i Alarmowa B. Rodowicz i P. Lyko Spółka Jawna

Dobrze że mają układy w Urzędzie Miasta Opole , bo zleceń to innych chyba by nie mieli dobrze płatnych . To co robią dla spółdzielni mieszkaniowych to kryminał , na twierdzenie że nie działa system oddymiania jest odpowiedz że tak było od początku i nie musi wszystko działać . Ludzie tragedia , nie polecam a wręcz ostrzegam UWAGA nie uczciwi !!!

Michał

Nie zapłacili jak się umówiliśmy , miała być premia . Nie pamiętają na co cię umawiają . Nie polecam .

Zostaw opinię o T-P-A Technika Przeciwpożarowa i Alarmowa B. Rodowicz i P. Lyko Spółka Jawna - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-P-A Technika Przeciwpożarowa i Alarmowa B. Rodowicz i P. Lyko Spółka Jawna