Opinie o Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. w Ocieka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. w Ocieka

Ndpk

Dzień dobry, chciałbym się podzielić opinią i wrażeniami na temat tej firmy. A więc NIE POLECAM tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Pracowłem w tej firmie jakiś czas temu i nie jedno w życiu widziałem, ale takiego braku szacunku od Szefa, ignorancję, wydzieranie się na pracowników, poniżanie to przekraczało wszelkie granice. Zatrudnienie tylko na działalności. Także radzę omijać szerokim łukiem, bo ani się nie da dobrze zarobić to jeszcze się straci dużo zdrowia.

@Piotrr11

Przez telefon nic sie nie dowiesz, tylko rozmowa w cztery oczy. Bez doswiadczenia jak najbardziej, kazdy kiedyś gdzieś zaczynal.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Wiecie, czy Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pvpvp Nowy wpis

Cześć, pracowałem kilka lat. Wypłata ok, zależy od tego ile ujeździsz. Dodatki na podrasowanie auta opłacają. Trasy raczej te same stali zleceniodawcy. Za szkody nie obciążają- uszkodziłem pojazd a szef pokrył koszty naprawy Co do szefa- ja nie narzekałem, jeśli płaczesz co chwile o każdą trasę to i ja się nie dziwię że nerwy puszczają. ja za naprawdę długie lata pracy nie miałem nigdy z nim problemu. zwolniłem się bo wyjechałem za granicę ale gdybym miał wrócić do kraju to na pewno wróciłbym tam. PS większość kolegów którzy sie tu wypowiadają wracają z podkulonym ogonem, widziałem to wielkrotnie :) Pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c.?

Driver Nowy wpis

Cześć. Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu co mogę powiedzieć: jak chcesz się nauczyć fachu jako kierowca to jak najbardziej przyjmują wszystkich i jest super, ALE jak zaczynasz jeździć to już tak kolorowo nie jest : pierwsze 2 wypłaty są bardzo dobre a potem już jest tendencja spadkowa no wiesz abyś za dużo nie zarobił. Zatrudnienie na własnej działalności , podobno miał dawać umowy o pracę, może wybrańcom . Spedycja do wymiany brak komunikacji z kierowcami, ty mówisz że nie masz czasu pracy a oni mówią masz jechać porażka!!!!!!!! . Szef jak inwestuje w nowy tabor to już wiesz że wypłatę masz uwaloną na poczet nowego taboru . Jak chcesz się zwolnić to dopiero zaczyna się jazda: pretensje do ciebie czemu odchodzisz tu jest tak fajnie i kolorowo no tak nie jest!!!!!!!!!!!! . Ostatnią wypłatę będziesz miał tak okrojoną około 40% dla zasady bo już im na tobie nie zależy. Co mogę na koniec napisać?: Panie Zbyszku niech Pan zacznie ludzi szanować bo zbyt szybko odchodzą .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czy w Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Ndpk

Serio tak nieprzyjemnie? :( A szef czemu się na tę działalność tak uparł, że na uop nie pozwala? Mimo to jest pełne zatrudnienie?

Krychu
@Halina

Co ma " Szef " do gadania o wolne na własnej działalności Pani Halino ? Kompletnie nic. Zgłasza się ewentualnie dzień wolny i to wszystko. Nikt na nic się zgadzać nie musi, zwłaszcza na działalności. To nie umowa o pracę lub zlecenie że może sobie czego "Szef" zabraniać. Proszę się doinformować jak wygląda relacja między Zleceniodawcą a zleceniobiorcą.

@Krychu

Chyba nie rozumiem? Gdzie ja o wolnym wspominam? Zastanawiałam się tylko czemu na uop nie można, to tyle. ;)

Krychu
@Halina

Nie zgodzi się bo większe wydatki będzie miał. Chyba że dla pracowników biurowych, ewentualnie starych kierowców którzy na działaność się nie zgodzą a kogoś zatrudnić musi bo większość Tirów stoi nieużywanych.

@Krychu

Aha czyli tzw., nóż na gardle jedynie by zmobilizował do tej umowy? Zawsze coś bo to znaczy, że się da i widocznie trzeba "zasłużyć". Mimo wszystko widać, że jakoś sobie to działa, bo skoro głównie b2b i ludzie na to się godzą i pracują to chyba jest ok? Bo nikt nikogo do pracy tu raczej nie zmusza? :(

daniel
@Krychu

Z tego co wiem to nie stoją a jak to te co na Białoruś Ua jeździły. Roboty jest duzo, ludzie tam długo pracuja, wielu takich co sie zwalniali i wrocili i jak się chce to się zarobi. Za darmo nigdzie nie daja

Piotrr11
@daniel

A można się tam telefonicznie kontaktować by popykać o pracę i pieniądze? I nie wiesz czy bez większego doświadczenia przyjmuje?

@Piotrr11

anonimowy

Wbrew pozorom, mimo że na działalności jezdzisz u p. Zbyszka to jest czlowiekiem który nie potrąca za każdą rzecz z naszej winy. Jak zostaniesz swój zestaw mozesz sobie kupić wszystko co potrzebujesz do auta - dywaniki zasłonki itd i bez problemu odda pieniądze. Fakt, spedycja czasem nie ogarnia i najlepiej jeździć na stałych kółkach gdzie ze spedycją masz zerowy kontakt. Jesli potrzebujesz wolne zglaszasz i nie ma problemu. Patrząc na inne oferty w okolicy to gdybym mial wrócić na tiry to wróciłbym ponownie do P. Rokosza.

Jan

Wszystko było by ok gdyby była umowa a nie własna działalność i spedycja do wymiany nie ogarniaja roboty mieszają dużo.

-Xzp
@Jan

podobno tylko jedna babka tam ogarnia prawda to?

Czy jest możliwość zatrudnienia bez doświadczenia ??

d.b

zatrudniają do przyuczenia

Jaka umowa obowiązuje w Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. podczas okresu próbnego?

Xyz

Zlecenie albo działalność ????

@Xyz

Żartujesz sobie? :O Nie ma w ogóle szans na normalną umowę o pracę?

@Xyz

Działalność

daniel

Zlecenie

DamiaN

Jezdze kilka lat i nie narzekam ale to zalezy czy sie chce pracowac

Magda

@basia a jak socjal?

Basia

Praca przyjemna, szefowie mili, zero problemów,

Paulina
@Basia

Jak tam z przyjęciami w Trans-Star za kółkiem kobiet? Pracuje tam w ogóle jakaś kobieta na C+B? Czy nie ma takiego przypadku?

Basia
@Paulina

@Paulina Kobieta jeszcze nie pracuje, ale to trzeba by było rozmawiać z szefem, wbrew pozorom jest dość ugodowy...

Daniell
@Paulina

Nie pracują i szef nie zatrudni kobiety jako kierowcy

Jasiek

Jak się pracuje w czasie pandemii? Jakieś zabezpieczenia wprowadziła firma?

Natalia

@Basia a czym się zajmujesz w firmie ?

Franek

Wiecie cos o ewentualnej pracy? Jak przebiega rekrutacja?

nni

Kasa spoko auto też trasy krótkie często w domu

fffff

dobra współpraca. wypłacalność.

kier

Samemu trzeba dbać o auto ale krótkie trasy i pieniądze ok.

Nnik

Nie wypłacalna firma współpraca z nimi to szczał w kolano wszędzie długi po mujkach serwisach stacjach paliw żenada ...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. - Ocieka

• Jak się pracuje w Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c.?

Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Firma Usługowo-Handlowa Trans-Star s.c.