Opinie o Bud Bet Wojciech Maziarz w Stobierna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bud Bet Wojciech Maziarz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bud Bet Wojciech Maziarz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud Bet Wojciech Maziarz w Stobierna

Hania Nowy wpis

Chłopak jest posadzkarzem i roboty szuka. zastanawiam się czy obecnie są w ogóle do takiej pracy przyjęcia? widziałam, że jedna Pani z rok temu chciała się zorientować czy usługi tego typu są świadczone ale nikt nie odpowiedział. Czy firma teraz działa i zatrudnia?

Zainteresowana Nowy wpis

Czy firma ma jeszcze jakieś zlecenia na posadzki ?

Marek Nowy wpis

Czy firma jest jeszcze na rynku i wykonuje jakieś zlecenia ?

Agata Nowy wpis
@Marek

Po krs wyglądają na aktywnych. A jak tu klienci zazwyczaj się kontaktują, telefonicznie? Jakie zlecenie tak z ciekawości się dla nich tu szykuje jeśli można spytać? Wspominali coś o słabych zarobkach kiedyś i ciekawa jestem ile obecnie to kosztuje

Magdalena

Firma bardzo nie profesjonalna i widoczny brak kontroli pracowników którzy lubią się napić i dobrze bawić zamiast zająć się pracca .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bud Bet Wojciech Maziarz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Janusz

Blisko tej firmy mam garaż do wykonania posadzkę . Proszę o opinie na temat tej firmy bo czytam i słyszę dość słabe opinie a nie chce nikogo z daleka szukać. Czy naprawdę jest tak złe i nie ma co zlecać nic ?

Kazek

Czy dalej tak słabo płaca ???

Dominika
@Kazek

Słabo to ile Twoim zdaniem? Bo wiesz dla każdego może to znaczyć co innego

Janek

Bardzo słaba firma ! Jakość rozmów jak i prac na niskim poziomie .

Agata
@Janek

A można się dowiedzieć co u Pana było robione?

Wuj

Czy ta firma robi posadzki tak jak piszą ? Proszę o opinie bo pierwsze słyszę o tej firmie

Krzysztof
@Wuj

Nie wykonujemy posadzek. Tylko prace brukarskie drogowe oraz ogrodzenia, dodatkowo wyburzenia odwierty i usługi koparko-ladowarka

Agata
@Krzysztof

Dzień dobry, koparko-ladowarka z operatorem? Istnieje możliwość wynajęcia bez?

Teresa

Widzę, że stawki dla klientów niskie no ale odbija się to jakoś na wysokości wynagrodzeń dla pracowników? Mój syn zainteresował się tą firmą, będzie się u nich starał o pracę, no ale on zna się na swoim fachu, więc i na wynagrodzenie dobre liczy.

Krzysztof
@Teresa

Stawka zależna od doświadczenia od 18zl/h minimum płatne co miesiąc 10tego z możliwością zaliczek. Także zapraszam syna na rozmowe. Pozdrawiam

Ewelina

Czemu tak twierdzisz? Od kogoś było czuć?

Katarzyna

Co jest nie tak z jakością wykonania usług przez tę firmę? Czy są tu jacyś klienci którzy mogliby mi opowiedzieć o tym szerzej :) No i ucieszyłabym się jakby ktoś miał jakieś pozytywne doświadczenia jednak :) Szukam właśnie firmy która mi wykona posadzki.

Skąd takie złe opinie ? Czy tej firmie można zaufać oferując zlecenie ? Proszę o opinie ...

Kierowca

Nie polecam firmy oraz ich pracowników którzy w trasie wyrzucają śmieci i butelki przez okno .

Jak z reklamacjami w tej firmie wyglada temat ? Proszę o opinie

Benek

Jak firma radzi sobie w czasach pandemii? Czy warto starać się o pracę, czy firma potrzebuje kogoś?

Td
@Benek

Przeciętnie podobno

@Td

A co dokładnie znaczy przeciętnie? Do swojego komentarza dodałeś 'podobno' czyli w takim razie nie są to sprawdzone informacje? Chętnie dowiem się jak naprawdę wygląda sytuacja w firmie w czasach koronawirusa. Czy ktoś jeszcze się wypowie na ten temat?

Toni

Ceny niskie , jakość niska , brak kontaktu . Z tego co słyszę to ciężko jest u nich

Niezadowolony

Niskie stawki wykonania ale jakość fatalnaa... nie polecam

Nie polecamy Małe stawki dużo pracy i zero organizacji

Frytek

Jakie sa warunki pracy w tej firmie i jaka ma ogolnie opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Bud Bet Wojciech Maziarz - Stobierna

• Jak się pracuje w Bud Bet Wojciech Maziarz?

Zobacz opinie na temat firmy Bud Bet Wojciech Maziarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Bud Bet Wojciech Maziarz
1.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 1112/B
    36-002 Stobierna