Trans-Aga Usługi Transportowe Narożna Agnieszka

Września

Opinie o Trans-Aga Usługi Transportowe Narożna Agnieszka

Ann

Haha, śmieszne te komentarze. Szef jest wporzadku, zachowuje się jak człowiek samochody są nowe transity nie rozumiem tych głupich komentarzy. Siano jest okey zawsze na czas fajna atmosfera.

Łukasz

Czytając te komentarze ,mam wrażenie że piszą je ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy na busie . Jeżdżę od kilu lat , pracuje tam 5 miesięcy i nigdy maiłem wypłaty mniejszej niż 4500 , wolne do dogadania ,ze spaniem jak wszędzie w tej branży gdzie kreci się robota .

Sebek
@Łukasz 31.07.2017 11:05

Dupowlaz

Jarek

Doperosie zatrudnił zaoczmy jak to będzie

estgd

Polecam, wypłaty niezłe , kasa na czas. Jak ktoś lubi jeździć na nie stać , to będzie mu się podobało.

Setek

Masakra to co tu czytam myślałem że to jest właśnie pożądana firma ale widzę że to jest bardzo niebezpieczna firma zwaszcz tuych trzech gości na dole bo szef to ogólnie jest bardzo wyrozumiały z tego co mi jes wiadomo

Anonymos

ZERO SZACUNKU DLA PRACOWINIKOW PRZEZ KIEROWNIKA TRANSPORTU MYSLI ZE JEST LEPSZY BO SIEDZI W BIURZE WSZYSTKO ROBIONE PO ZLOSCI SZKODA ZE SZEF SIE ZA TO NIE WEZMIE BO WEDLUG NIEGO WSZYSTKO JEST DOBRZE. MYSLA ZE NIKT NIE MA RODZINY BO ONI CODZIENNIE SA W DOMU!! AUTA ZANIEDBANE STARE I MIEDZYNARODOWKA BEZ SPAN PORAZKA OGROMNA !! OGOLNIE NIE POLECAM CHYBA ZE KTOS MA NERWY ZE STALI. POZDRAWIAM SERDECZNIE CALY DOL KIEROWNIKOW :)

haharar

ogólnie to dziad trans, stawka jak na chłodnie to porażka, może kasa na czas ale reszta do d.... auta słabe, brak spania i ciągle przeładowane.

Fringe

Jak wszędzie wzloty i upadki. Z ciągłością pracy spoko, wypłaty niezłe i zawsze na czas. Jak ktoś lubi jezdzić , polecam.

Zostaw opinię o Trans-Aga Usługi Transportowe Narożna Agnieszka - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Aga Usługi Transportowe Narożna Agnieszka