Opinie o Gescrap Polska Sp. z o.o. w Września

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gescrap Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gescrap Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gescrap Polska Sp. z o.o. w Września

Szukali kogoś do Was w ogóle w tym roku? mam ofertę lecz z ubiegłego i z tego właśnie także są te ostatnie komentarze tutaj. W każdym razie pisali tutaj cos o „fajnym” naliczaniu. skoro tak to ile w tym roku wpływało na konto? I czy możecie opisać jakie trasy ogarnialiście?

Witam, a nie ma przypadkiem adresu mailowego, na który śmiało można wysłać? ciężko mi było znaleźć taki w sieci, w wizytówce google też pusto na stronie chyba także? tylko fizycznie dokumenty są przyjmowane?

Mario Nowy wpis

Ciężko się dostać na kierowcę bez znajomości do tej firmy?? Bo chętnie bym sobie u nich popracował

Czy urlop w Gescrap Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Bubu

Jest płatny w 100% a nawet można powiedzieć, że lepiej się wychodzi finansowo korzystając z niego niż normalnie pracując.

Małgorzata
@Bubu

A dlaczego tak w sumie? Jakoś dodatkowo coś się fajnego przy tym nalicza?

Bubu Nowy wpis
@Małgorzata

Bo masz płacone za pełne 8 godzin a nie jak w przypadku normalnego dnia roboczego niecałe 8 (obowiązkowa pauza 45min jest płatna 50% nie licząc 15min przerwy ustawowo).

Mariusz

Podzielę się swoją opinią. Współpracuje z firmą GESCRAP od ok.10 lat. Firma uczciwa rzetelna i solidna. Kontakt z P. Alicją i P. Agnieszką nigdy nie utrudniony. Wszelkie niejasności rozwiązujemy na bieżąco. Panie na odpowiednich stanowiskach ogarniają wszystkie sprawy. Wzajemne zrozumienie to priorytet a terminowość płatności to podstawa. Pozdrawiam!

J.
@Mariusz

W tym roku były porządne paczki na święta i podwyżki na koniec roku. Brawo

Mariusz Jankowski
@J.

Paczki są fajne ,ale o podwyżce nic mi nie wiadomo ponieważ jestem obecnie na L4 z przyczyn zdrowotnych ,szkoda że ktoś nie pisze odnosnie spraw w swoim imieniu ,tylko innych pracowników .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gescrap Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Agnieszka

Nigdy nie chowałam się za pseudonimami, jeśli mam coś do powiedzenia - zawsze mówię to wprost. Nie wiem kim jest Gustaw, ale dziękuję za pozytywną opinię. Pracuje w tej firmie od 16 lat. Zaczynaliśmy od 5 osób, dzisiaj jest nas 50. Przynajmniej połowa z Was trafiła do Gescrapu z polecenia innej osoby, ponieważ zawsze, kiedy potrzebowaliśmy nowego pracownika, najpierw pytaliśmy wewnątrz firmy, a dopiero później pojawiało się ewentualne ogłoszenie. Czy to dowód „kolesiostwa” czy też zaufanie do własnych pracowników, pozostawiam Waszej ocenie. W ciągu tych kilkunastu lat zdecydowanie więcej osób zostało zwolnionych za kradzież, niż odeszło dobrowolnie. Są również przypadki osób, które odeszły, a po jakimś czasie wróciły. Jest też przypadek, który dostał drugą szansę pomimo udowodnienia kradzieży. Model zewnętrznych firm transportowych, które świadczą usługi na wyłączność (własny samochód+kierowca) powszechnie występuje w Hiszpanii. W comiesięcznych raportach finansowych jest osobna rubryka na koszt usług zewnętrznych związanych z zakupem materiału. Tak więc wbrew opiniom na tym forum, Hiszpanie doskonale wiedzą, jaki jest koszt. Zresztą każdy, nawet najmniejszy przelew jest akceptowany w systemie bankowym przez Hiszpanię. Naliczanie wynagrodzeń nie jest fikcją, w przypadku kierowców odbywa się według naliczenia czasu pracy z karty kierowcy. Ja również uważam, ze transporty lokalne nie powinny być rozliczane według czasu pracy kierowcy, ale niestety prawo nie rozróżnia (jak dawniej) wyjazdów do 50 km i powyżej. Tak samo liczy się czas pracy kierowcy międzynarodowego, jak kierowcy odbierającego złom „zza płotu”. Z tą różnicą, że kierowcy międzynarodowi zwykle mają najniższą krajową + diety, a Gescrap zawsze płacił ZUS, podatki i nadgodziny od całości wynagrodzenia. I zawsze wypłata była na czas na koncie, nawet pomimo kolejnych kryzysów w gospodarce światowej. Nie znam firmy, która w tym roku podwyższała wynagrodzenia, niewiele jest też takich, które utrzymały poprzednie zatrudnienie. Gescrap nie zwolnił ani jednej osoby, co uważam za ogromny sukces. W 2020 roku zamrożone zostały zarówno podwyżki, jak i inwestycje, ale ponownie znalazły się w budżecie na 2021. Wszyscy znacie mój numer telefonu, w firmie funkcjonuje też „karta działań doskonalących” i „karta niezgodności”. Naprawdę, hejtowanie w internecie firmy, w której się pracuje jest podcinaniem gałęzi, na której się siedzi. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Zooro
@Agnieszka

Agnieszka, Ty zapraszasz na rozmowę, Ty? Nie bądź śmieszna. Gdzie Ty byłaś przez ostatnie 2,5 roku? Nie chcialas z nami rozmawiać, tylko ze wszystkim odsylalas do kierownika, zeby z nim wszystko załatwiać. Nawet, nie potrafiłaś na swieta przyjść i złożyć życzeń tylko chowasz sie przed nami, a teraz piszesz ze każdy zna Twój numer ????????‍♀️. Taka rzetelna firma? A co z podsluchami? To tez jest uzgodnione z Hiszpanami? Czy mamy iść na policję i do sądu pracy, że nielegalnie podsłuchujesz pracowników.

Agnieszka
@Zooro

Podsłuchów nie ma i nigdy nie było - są to czyste oszczerstwa. Stanowisko kierownika oddziału Września powstało, ponieważ objęłam obowiązki na szczeblu korporacyjnym, nawet jeśli fizycznie nadal zachowałam biuro we Wrześni. Tak więc logiczne, ze tematy harmonogramów, urlopów, wcześniejszych wyjść i przyjść powinny być uzgadniane z kierownikiem oddziału, który odpowiada za bieżące funkcjonowanie oddziału - podobnie jak ma to miejsce w pozostałych naszych oddziałach. Wyjątkowo w tym roku miałam urlop przed samymi świętami, więc nie mogłam złożyć życzeń osobiście. Ale jak przy każdych świętach, wysłałam życzenia do każdego pracownika. Premie świąteczne i paczki dla pracowników też nie są zasługą Świętego Mikołaja, ale co roku są negocjowane z centralą. Nie mam zamiaru więcej odpierać ataków anonimowych oszczerców. Zapraszam do kontaktu na priv.

Feliks
@Agnieszka

Pani Agnieszko, po co te tłumaczenia... Każdy wie ze kamery były z podsłuchem i teraz nagle te kamery co były, popsuły sie i trzeba wymienić. Niech Pani nie będzie śmieszna. Wymiana byla na takie bez podsłuchu, no tak bo jak kontrola wpadnie, to musi byc Pani "czysta". Przecież Pani boi sie własnego cienia. A tak dla przypomnienia, w zeszłym roku nie było paczek na Święta, bo to zależy jaki ma Pani humor, albo focha, a nie od Hiszpanów. Pieniądze na podwyżki są dopiero wtedy, jak ktoś daje wypowiedzenie i chce odejść bo ma juz dosyć, bo tak to do siebie...do siebie zagarniacie.

Patryk pracownik firmy złom.
@Agnieszka

Pani Agnieszka to ma przynajmniej odwagę się podpisać pod postem a ty kierowco śmieciarki powinieneś ją po stopach całować ze dała Ci pracę.Co zrobisz jak wylecisz z pracy.......Pozostanie Ci zbieranie puszek po śmietnikach i będziesz udawał że nadal pracujesz przy transporcie aluminium.Tez będziesz miał już własny transport rowerowy a kontynery zamienisz na reklamówki z Lidla.

Krzysiek

Elastyczny czas pracy Uczciwe wynagrodzenie ( 5 dni przed czasem )Możliwość wyrobienia uprawnień na operatora koparki Chyba już w niewielu miejscach dba się tak o pracownika

@Krzysiek

U nas wyrobienie uprawnien polegało na tym że sami musieliśmy sobie załatwić bo Wiesiek miał w(usunięte przez administratora)czy masz uprawnienia czy nie.

Znam obie Panie - super babki Panowie czyżby wasza duma została urażona ?Wiem z jakimi problemami zmaga się P Agnieszka i P Alicja Szacun za odwagę Panowie wstydzić się powinniście !!!!!!!

Jak to wygląda obecnie w firmie Gescrap Polska Sp. z o.o. w mieście Września? Czekamy na opinie od Was, każda opinia jest pomocna!

Mini .

Zagadka......jakie zwierzę należy do zwierząt fałszywych mimo że udomowiony?. Ogólnie firma b.solidna honorarium za usługę zawsze na czas.Nawet w czasie pandemii.Szacun.

Ktoś
@Mini .

Gęś???? większej fałszywej mordy na świecie nie było... wszystko wie i wszystko umie w pierwszej kolejności donosić, w drugiej zganiać winę na kogoś innego.

Nie bojcie sie , kierownika już nie długo nie bedzie bo sie dowie Hiszpan jaką prywatę robi wraz z Panią Dyrektor, kwestia czasu i beda przyjmować do pracy bo teraz syn musi mieć pracę a ma transport drogowy.

Nikuś
@pracownik

Skąd ten uraz do firmy o której piszesz....... Czyżby złapali cię na złodziejstwie?

@Nikuś

ficka mi szkoda, Wiesław szklanek nie myje, a w Gescrapie wszyscy to jedna wielka rodzina, Wiesiek czy Damian , Mietek Ewelina, hej, hej, bawmy sie hej, hej smiejmy sie

Matejko
@pracownik

a harmonogram już sie nauczył Pan Wiesław robić w miarę dobrze?.

Zooro
@pracownik

Ta prywata to nie tylko w Polkowicach, w głównej siedzibie myślicie, że jak jest... Prywata, prywata i jeszcze raz prywata. Wszystko tylko dla siebie i wszędzie znajomi. Niech Hiszpania w końcu się dowie, ze kiedyś to byla fajna firma, do której chciało się przychodzić, a teraz jest to zło konieczne. Pracownik jest na ostatnim miejscu, liczą sie tylko dwie panie i żeby znajomi mieli pracę.

Sebol
@Zooro

We Wrześni prywacizna dwóch pań ,wszystkim zajmuje się p . Alicja księgowa ,znajomy opanował transport wewnętrzny użytkując przyczepę Gescrapu parę lat. Panie w oddziałach obstawiły się swoimi ludźmi,w Polkowicach komendant ,kolega przyjaciela ????Alicji z własnym transportem, w Siemianowicach skruszony Mirek i wszystko pod kontrolą .Co do podwyżki to pani dyrektor Agnieszka jak zawsze wykręca się Hiszpanami że nie pozwalają i ona nie może nic zrobić, tylko ciekawe czy stawki za transport wraz z księgową ustalają z Hiszpanami ???? nieźle co?W końcu ta bańka pęknie

@Matejko

z wykształcenia tokarz ( bo chwalił sie) to co od chłopa wymagać. Na niczym sie nie zna ale synusiowi prace załatwił i to nie za 4000 zł tylko za trzy razy tyle.

Gustaw

Czy tylko narzekać potraficie? Mamy dobrą i stabilną firmę, jeśli nawet coś nie funkcjonuje idealnie to warto poprawić i tyle.

Janek Rodo
@Gustaw

Aga , sama sie oszukujesz , dlaczego tylu ludzi odchodzi ? Nie potraficie zarządzać zespołem ani ty ani Alutka. A co do atmosfery .... wiecie jaka jest bo przeciez nasluchujecie przez swoj "radiowęzel" Swoją drogą ciekawe co na to PIP

Alex
@Gustaw

Poprawic? Zamknąć tzn zabrać koncesję na transport dla tej firmy. Zastanów się co piszesz i jakie są fakty

Dystrybutor

Dzień dobry, własnie dostałem pierwszą wypłatę i muszę napisać że mnie zaskoczyła, mile zaskoczyła.

Matejko
@Dystrybutor

z tego co mi wiadomo to w Gescrapie wypłatę sie robi w inny sposób. Normalna wypłata to proforma. Wszyscy maja lepkie ręce wraz z kierownikiem i Dyrekcją i jakoś sie kreci. Teraz nie ma przyjęc bo Kierownik ma własny biznes i nie przyjmuje pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Gescrap Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Gescrap Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gescrap Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gescrap Polska Sp. z o.o.?

Gescrap Polska Sp. z o.o.
  • Jagodowa 4
    62-300 Września

Gescrap Polska Sp. z o.o.