Rud Car Grzegorz Rudny

Ostrów

Opinie o Rud Car Grzegorz Rudny

klient

A ja jestem bardzo zadowolony. Odwiedzilem w okolicy chyba wszystkie warsztaty i nikt nie potrafil mi pomoc dopiero tam znalazl sie mechanik ktory wiedzial co sie stalo. Moze malo nie zaplacilem ale nie zaluje nawet zlotowki i jestem od tamtej pory stalym klientem. I mysle ze znacznie wiecej jest zadowolonych niz obuzonych. A co do obslugi i wlasciciela nie mam zastrzezen. Ja serdecznie POLECAM

adiq1

nie polecam, szkoda czasu, pieniędzy, omijac szerokim łukiem,

Niezadowolony

Chamska obsługa i nie wydają reszty jak sie nie upomnisz. Czekasz kilkanascie minut zanim zajmą się twoim autem. Kompletnie nie szanują klienta. Zdecydowanie nie polecam.

były pracownik

Jednym słowem słowem tragedia. Tak jak pisał poprzednik "pseudo firma" Nie ma tam jednej osoby która zna się na robocie. Nikomu tam nie zależało na naprawie samochodów tylko na wyciąganiu forsy od ludzi. Warunki to najniższa krajowa a jak ci nie pasuje to możeszesz odejść.

xxx

Potwierdzam!!!

Porto

Nie polecam omijajcie z daleka zmarnowany kawał mojego czasu w tej pseudo firmie porażka.

Zostaw opinię o Rud Car Grzegorz Rudny - Ostrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rud Car Grzegorz Rudny