Opinie o Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe w Tąpkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe w Tąpkowice

Szef firmy kierowca

U tego pana kierowca jest szefem firmy załatwia za niego prawie wszystkie sprawy bo szef jest nie w temacie nawet PITa nie umie wysłać na czas trzeba na niego czekać Zastanawiam się czy od niego odejść czy zostać wszędzie płacą więcej niż tu są jakieś durne premie na które nie mam wpływu

@Szef firmy kierowca

Proszę zapytać szefa czy zapłacił już hajs z płacy sektorowej czyli 12euro brutto oraz dodatki do nadgodzin macie czas 3 lata oczywiście jeśli macie dużo godzin pracy na tavho

Administrator Nowy wpis

Firma Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe chce zatrudnić kogoś na stanowisko Elektryk. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Tak Nowy wpis

Tak musisz buty oddać po pracy

Szef firmy kierowca

Były kierowca Nowy wpis
@Szef firmy kierowca

Kierowca

Dla wszystkich kierowców zobaczcie sobie czy należne i opłacone składki do zus macie w kwocie 6900 na ten rok jak nie to wiecie co macie robić

Były kierowca Nowy wpis
@Kierowca

Oraz czy Pan zgajewski rozlicza się z pakietu mobilności i tzw płacy sektorowej tzn wyrównań do płacy w Polsce pozdrawiam

Były Żałuje że tu pracowałem

(usunięte przez administratora) transport nie płaci nie daje ubrania roboczego nie ma urlopu płatnego nękanie telefonami w czasie pracy, na niczym się nie zna nie jest w temacie.

@Były Żałuje że tu pracowałem

Poproś Panów zgajewskich czy zrobili wyrównanie do płacy sektorowej masz 3 lata pozdrawiam

Firma Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Umowa śmieciowa

Odradzam. Umowa śmieciowa 1/8 etatu składki na emerytalne nie odprowadzane urlopu brak płatnego, wypłaty pod stołem w kopertach jak do nosisz to masz a jak stawiasz się to nie dostaniesz nic

@Umowa śmieciowa

Do administracji proszę o nie kasowanie wpisu. W odpowiedzi proszę zapytać Panów zgajewskich czy zrobili Tobie wyrównanie do płacy sektorowej za granicami Polski zgodnie z Pakietem mobilności

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe?

Były kierowca

Na pewno z części merytorycznej będzie czy chce Pan dniówkę czy płacę sektorową zgodną z Pakietem mobilności.

Ten mundurowy????

Co mu w pracy dokuczali i kierowcą został żadnego języka nie zna i w Rotterdamie nie zdał egzaminy a zgajewski trzyma taką sierotę

Kierowca Piotr
@Ten mundurowy????

Bo nie prosi się o urlop I 350 dniówki ma a sprzątaczka ma więcej

Kierowca

https://www.balm.bund.de/DE/Home/home_node.html To proszę napisać skąd dokąd ciężarówka jeździ podać markę i nr rejestracyjny oraz nazwę i adres firmy pewnie się zainteresują

Były kierowcą

Tu było ponad 60 komentarzy negatywnych które zostały usunięte. Dla wszystkich którzy chcą tu pracować NIE ROBIĆ U (usunięte przez administratora)nie wypłaca pieniędzy jak się zwolnisz nie płaci za urlop, nie da Ci nawet ubrań do pracy, koszmarni dyspozytorzy, kolega gumowe ucho Piotr kierowca donosiciel szefa nie pozdrawiam.

Spedycja, z którą firma współpracuje jest koszmarna - numery awizacji są wyssane z palca, przez co codziennie robi się z siebie idiotę w portach, co za tym idzie spędzasz tam pół dnia w oczekiwaniu na referencje. Auta jeżdżą przeładowane - 44 t MC. W tej firmie nie ma żadnego dyspozytora, który byłby w stanie pomóc, a w razie uszkodzenia pojazdu pokrywasz 100% za naprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe - Tąpkowice

• Jak się pracuje w Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe?

Zgajewski Robert Robson Usługi Transportowe