Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim

Zabrze

Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim

Opinie o Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim

Ratownictwo

Ogólnie firma widom mimo, że istnieje. Telefonu brak, kontakt mailowy zerowy, na miejscu nikt nic nie wie. Szukają kierowców co jakiś czas odświeżając ogłoszenie a czy kogoś przyjmują?

sylwek

Witam chcialbym pracowac u was co trzeba spelnic by wozić krew itp.

M.
@sylwek 19.06.2015 14:30

Trzeba umieć się wysławiać i pisać po POLSKU. To tak na początek.

Piotrek
@M. 22.01.2018 12:14

Witam. A jak to wygląda w sprawach finansowych ? Ile się zarabia netto,jaki jest wymiar i rodzaj umowy i gdzie się zaczyna pracę ? W Katowicach czy w Zabrzu ?

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Raptim Henryk Smolarczyk. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Kris

Co trzeba zrobić by pracować u was za kierowcę rozwodzić krew jestem dawca szpiku i chce nadal pomagać innym proszę o kontakt 664161151

Tom.
@Kris 02.11.2017 10:53

Za kierowcę możesz robić we śmieciarce.

Zostaw opinię o Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim