Opinie o Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim w Zabrze

Malwa Nowy wpis

Więcej osób przypuszcza jak poprzednik, że to firma niegodna zaufania? Jakiś czas temu wiem, że widniała oferta na kat B na teren Mysłowic. Pisali wtedy o zleceniu na część etatu, więc się zagłębiałam się już w temat. nie wiecie przypadkiem czy na cały jednak nie biorą? chłopak pracy by potrzebował, ale nie mam pewności czy warto?

qwert Nowy wpis

Po wysłaniu CV w odpowiedzi na ofertę pracy następnego dnia zadzwonił pan informując że odpowiada mu moje doświadczenie i uprawnienia. Był zadowolony z naszej rozmowy telefonicznej ale wolał spotkać się osobiście. Umówiliśmy się że zadzwoni następnego dnia by ustalić godzinę spotkania na rozmowę. I co było do przewidzenia nie zadzwonił do dzisiaj, a ogłoszenie odświeżane co kilka dni. Widzę że to chyba firma nie godna zaufania.

Jolanta Nowy wpis

2 lata temu 2,8 tys brutto dla kierowcy? Mam przed sobą nawet to wspomniane ogłoszenie, było w nim napisane „od” wiec jakich maksów można było się wtedy spodziewać i jakie są te aktualne? Widziałam tez jakiś przypis w sieci przy nazwie firmy oznaczający wykreślenie z rejestru. czy to zmiany formy prawnej czy jednak faktycznie zakończenie działalności? jeśli wariant 2 to jaka przyczyna?

Kiero Nowy wpis

Ogłoszenie w internecie 2800zl brutto za miesiąc kierowca musi mieć , uprawnienia dla pojazdów uprzywilejowanych .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Kierowca

Zatrudnia kierowców którzy nie pokazują sierodkowy palec innym kierowcom. Brawo za poziom

Ratownictwo

Ogólnie firma widom mimo, że istnieje. Telefonu brak, kontakt mailowy zerowy, na miejscu nikt nic nie wie. Szukają kierowców co jakiś czas odświeżając ogłoszenie a czy kogoś przyjmują?

sylwek

Witam chcialbym pracowac u was co trzeba spelnic by wozić krew itp.

M.
@sylwek

Trzeba umieć się wysławiać i pisać po POLSKU. To tak na początek.

Piotrek
@M.

Witam. A jak to wygląda w sprawach finansowych ? Ile się zarabia netto,jaki jest wymiar i rodzaj umowy i gdzie się zaczyna pracę ? W Katowicach czy w Zabrzu ?

Kris

Co trzeba zrobić by pracować u was za kierowcę rozwodzić krew jestem dawca szpiku i chce nadal pomagać innym proszę o kontakt 664161151

Tom.
@Kris

Za kierowcę możesz robić we śmieciarce.

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim - Zabrze

• Jak się pracuje w Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim?

Zobacz opinie na temat firmy Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Henryk Smolarczyk Transport Sanitarny Raptim
  • Szczecińska 48