Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski

Szczecin

Opinie o Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski

erwin

witkowski tylko potrafi gadac chcial by tylko zeby kierowcy jezdzili dzien noc noc dzien i na starych trupach i rwac tarczki na duzych oni nic soba nie reprezentuja wiesniaki co dorwali sie do kasy

Jacek

Robota wyśmienita!! Pieniądze na czas. Ci co piszą te głupoty to po prostu lenie nic dodać nic ująć

Mega
@Jacek 07.11.2016 16:46

Złota praca polecam wszystkim. Kasa na czas praca 5 godz dziennie 3 z przodu na busie .tesar chwali sobie

assad

totalne dno,okradanie pracowników przy każdej wypłacie pod byle pretekstem a pracuje sie u nich po 11-12 godzin dziennie

Światowy

Omijajcie Witkowskich z daleka... To firma dla tych co chcą orać dla szefa. Pracowałem tam dwa lata, umowa co miesiąc wieczne wypominki i nic poza tym. Pozdro dla Bełkota (Artura W.)

Hans
@Światowy 27.03.2015 23:17

To fakt potwierdzam

dsaasd

firma w ktorej liczy sie tylko zarabianie kasy dla pracodawcy nie liczy sie pracownik.stu kierownikow i tania sila robocza.

rozpuszczonadziewica

Firma beznadziejna , totalną porazka nie mozna im w ogole ufac jedno gadają a drugie robia

belkot

Nie polecam tej firmy, nie można w ogóle się porozumieć z gościem który mamrocze przez telefon zamiast konkretnie mowic

Zostaw opinię o Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski