Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski

Opinie o Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski?

Mario

Wszyscy co piszą komentarze typu "słabe zarobki" "latania po 12 h dziennie", życzę powodzenia. Pracuje już kilka dobrych lat i robota zajmuje mi max 7-8 h. Poszli trochę do przodu, zainwestowali w nowsze sprzęty, Bełkot trochę się ogarnął ale szalu nie ma. Osobiście polecam tą firmę osobą co maja chęci i siłę do pracy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

NieWażne

Nic nowego stawki dalej takie same jak 5 lat temu , Witkowski dalej bełkocze i nic sensownego nie mówi ... wieśniaki którzy widzą tylko złotówki i nic więcej ...

erwin

witkowski tylko potrafi gadac chcial by tylko zeby kierowcy jezdzili dzien noc noc dzien i na starych trupach i rwac tarczki na duzych oni nic soba nie reprezentuja wiesniaki co dorwali sie do kasy

Jacek

Robota wyśmienita!! Pieniądze na czas. Ci co piszą te głupoty to po prostu lenie nic dodać nic ująć

Mega
@Jacek 07.11.2016 16:46

Złota praca polecam wszystkim. Kasa na czas praca 5 godz dziennie 3 z przodu na busie .tesar chwali sobie

assad

totalne dno,okradanie pracowników przy każdej wypłacie pod byle pretekstem a pracuje sie u nich po 11-12 godzin dziennie

Światowy

Omijajcie Witkowskich z daleka... To firma dla tych co chcą orać dla szefa. Pracowałem tam dwa lata, umowa co miesiąc wieczne wypominki i nic poza tym. Pozdro dla Bełkota (Artura W.)

Hans
@Światowy 27.03.2015 23:17

To fakt potwierdzam

dsaasd

firma w ktorej liczy sie tylko zarabianie kasy dla pracodawcy nie liczy sie pracownik.stu kierownikow i tania sila robocza.

rozpuszczonadziewica

Firma beznadziejna , totalną porazka nie mozna im w ogole ufac jedno gadają a drugie robia

belkot

Nie polecam tej firmy, nie można w ogóle się porozumieć z gościem który mamrocze przez telefon zamiast konkretnie mowic

Zostaw opinię o Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski