Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski

0 0 13 5 1

Opinie o Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski?

Mario
 Opinia

Wszyscy co piszą komentarze typu "słabe zarobki" "latania po 12 h dziennie", życzę powodzenia. Pracuje już kilka dobrych lat i robota zajmuje mi max 7-8 h. Poszli trochę do przodu, zainwestowali w nowsze sprzęty, Bełkot trochę się ogarnął ale szalu nie ma. Osobiście polecam tą firmę osobą co maja chęci i siłę do pracy.

Tak1Nie1

Opinia

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

TakNie1

NieWażne
 Opinia

Nic nowego stawki dalej takie same jak 5 lat temu , Witkowski dalej bełkocze i nic sensownego nie mówi ... wieśniaki którzy widzą tylko złotówki i nic więcej ...

Tak2Nie
erwin
 Opinia

witkowski tylko potrafi gadac chcial by tylko zeby kierowcy jezdzili dzien noc noc dzien i na starych trupach i rwac tarczki na duzych oni nic soba nie reprezentuja wiesniaki co dorwali sie do kasy

Tak6Nie
Jacek
 Opinia

Robota wyśmienita!! Pieniądze na czas. Ci co piszą te głupoty to po prostu lenie nic dodać nic ująć

Tak3Nie

Mega
@Jacek 07.11.2016 16:46

Złota praca polecam wszystkim. Kasa na czas praca 5 godz dziennie 3 z przodu na busie .tesar chwali sobie

assad
 Opinia

totalne dno,okradanie pracowników przy każdej wypłacie pod byle pretekstem a pracuje sie u nich po 11-12 godzin dziennie

Tak2Nie

Światowy
 Opinia

Omijajcie Witkowskich z daleka... To firma dla tych co chcą orać dla szefa. Pracowałem tam dwa lata, umowa co miesiąc wieczne wypominki i nic poza tym. Pozdro dla Bełkota (Artura W.)

Tak4Nie

Hans
@Światowy 27.03.2015 23:17

To fakt potwierdzam

dsaasd
 Opinia

firma w ktorej liczy sie tylko zarabianie kasy dla pracodawcy nie liczy sie pracownik.stu kierownikow i tania sila robocza.

Tak3Nie

rozpuszczonadziewica
 Opinia

Firma beznadziejna , totalną porazka nie mozna im w ogole ufac jedno gadają a drugie robia

Tak5Nie

belkot
 Opinia

Nie polecam tej firmy, nie można w ogóle się porozumieć z gościem który mamrocze przez telefon zamiast konkretnie mowic

Tak6Nie

Zostaw opinię o Pam Wit Usługi Transportowe Marian Witkowski - Szczecin