Noetzel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roman Noetzel

Opinie o Noetzel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roman Noetzel

Sąsiad

Potwierdzam wyzysk

Ktoś

Witam, powiem krótko nie polecam wyzysk!

wtf

Pan Roman jest bardzo dobra osoba dużo pomaga jak trzeba i młodszy syn też.Polecam

a

Pan Roman to super gość. Zawsze zaradzi, fajna firma, fajny zespół ludzi, a zwłaszcza mechaników, Gorąco polecam

taki

no tylko czemu w takim razie szuka kierowców i auta stoją bez odsady

sąsiad

i kolejni kierowcy się zwalniają

a może to Ty jesteś ten wyrzucony pracownik? I może nie z szefem był problem a z Tobą? Pierwsza wypowiedź fakt dziwna, ale wiele podobnych już widziałem przy czytaniu opinii o innych.

tiki

Właściciel to super człowiek, bardzo w porządku. Klimat na pewno fajny, zarobki z tego co wiem też.

Zostaw opinię o Noetzel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roman Noetzel - Glincz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noetzel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roman Noetzel