Mega-Container Terminal Kontenerowy

Gliwice

Opinie o Mega-Container Terminal Kontenerowy

edekzkredak

No i zapraszamy kierowców najlepiej emerytów

edekzkredak

Jesteśmy bardzo zadowoleni naprawdę jest super kasa ok podstawa wysoka bardzo

j 23

i jeszcze ta banda konfidentów:Juszczyk nr. 1,Patynowski nr.2 ,i nr.3 reszcie już nie będę robił wstydu.

j 23

odradzam praca za waciki, stary wszystkich rżnie na kasie,i opowiada opowieści z mchu i paproci i hoduje dupowłazów i konfidentów . ooodradzaaam

agent

Firma konkretna,uczciwa,pewna I rzetelna na 100.Szefostwo firmy niesamowite Bardzo polecam korzystania z ich uslug,sa extra

romek@PL

Praca super szefostwo super koledzy super w takiej firmi chce sie pracowac pozdrawia BANAN

Zostaw opinię o Mega-Container Terminal Kontenerowy - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Container Terminal Kontenerowy