M.A. Trans s.c. Małgorzata Dziergiewicz Artur Dziergiewicz

Adres: Marszałka Piłsudskiego 15, 14-100 Ostróda

NIP: 7411989447 REGON: 280033991

M.A. Trans s.c. Małgorzata Dziergiewicz Artur Dziergiewicz

Opinie o M.A. Trans s.c. Małgorzata Dziergiewicz Artur Dziergiewicz

Masz nowe wiadomości na temat firmy M.A. Trans S.C. Małgorzata Dziergiewicz Artur Dziergiewicz oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o M.A. Trans s.c. Małgorzata Dziergiewicz Artur Dziergiewicz - Ostróda

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.A. Trans s.c. Małgorzata Dziergiewicz Artur Dziergiewicz