Lp Logistic Łukasz Pyrgał

Wrocław

Opinie o Lp Logistic Łukasz Pyrgał

Ostrzegam

Ostrzegam przed firmą lp logistic, bardzo niekompetentni ludzie

Nick

Firma lp logistic to najgorsza firma spedycyjna z jaką można się spotkać, jest dobrym przykładem na to jak oszukiwać i mataczyć. Można się od nich uczyć. Właściciele tej otóż firmy słyną z zawodowego krętactwa i wprowadzania ludzi w błąd, ale widocznie oszustwo to ich specjalność. Serdecznie nie polecam.

GG

OSZUST I ZŁODZIEJ JEŹDZI NA WCZASY A PRZEWOŹNIKOM NIE PŁACI. JEŻELI CHCESZ STRACIĆ PIENIĄDZE, TO JEST TO ODPOWIEDNIA FIRMA.

OSZUKANY PRZEWOZNIK

NIE POLECAM FIRMY LP LOGISTIC CO Z LOGISTYKA MA TYLE WSPOLNEGO CO NIC. BRAK PLATNOSCI, KRETACZ I OSZUST, NIE PLACI PODWYKONAWCOM, ZONKA ZWODZI Z PLATNOSCIAMI I KLAMIE JAK MOZE.

Zostaw opinię o Lp Logistic Łukasz Pyrgał - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lp Logistic Łukasz Pyrgał