Rodar Zieliński-Stańczuk

Oborniki Śląskie

Opinie o Rodar Zieliński-Stańczuk

stylowa

A ja tam pracowałam i nie narzekam ...Płaca w sam raz ,zakres obowiązków w miarę możliwości. Co prawda to prawda ,że jest problem z chorowaniem ,ale są duże plusy np. dosyć wartościowe bony na Święta itd.. Na dzień kobiet w bonie 150zł dostać to źle????Znajdźcie mi taki sklep gdzie tak jest ;p !!

Niska płaca. Chorować nie wolno, w czasie zwolnienia trzeba przyjść do pracy a po zwolnieniu zwalniają z pracy. W pracy gotówka nie jest dobrze zabezpieczona , każdy ma do niej dostęp jak giną pieniądze to pracownice są obciążane. Każda pracownica musi się rozdwajać wyłożyć towar na sklepie, wyłożyć warzywa oraz przyjąć towar.

Zostaw opinię o Rodar Zieliński-Stańczuk - Oborniki Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rodar Zieliński-Stańczuk