Kat Slavov Slavcho

Żyrardów

Opinie o Kat Slavov Slavcho

ciekawy

witam co tam w firmie kierowców szukaja

....

nasz
@.... 07.09.2015 09:55
praca na umowe zlecenie bez składek,nie polecam

Ja nie znam pracodawcy ktory juz pierwszego miesiąca przyjmuje pracownikow na umowe.....po co skoro on kradnie juz w pierwszym tygodniu....to lepiej podziekowac niz dyscyplinarke

nasz
@.... 07.09.2015 09:55
praca na umowe zlecenie bez składek,nie polecam

auta złomy....mówi kierowca który w pierwszym tygodniu rozbił dwa auta i bramę wjazdową na bazę....fakt to auto było winne

damian Gorski

nie polecam pracy w tej firnie auta złomy,

jojo

szwagier właściciela to burak . Albo inaczej prawdziwy BURAK ! ale firma ogólnie ok .

ona
@jojo 18.02.2015 17:57

burak? bo nie pozwala kraść kierowcy...pewnie tak.

Zostaw opinię o Kat Slavov Slavcho - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kat Slavov Slavcho