Centrumgaz Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrumgaz Sp. z o.o.

chełmica duża

Super firma,szybka i solidna obsługa elegancko i tanio,pozdrawiam firmę

Czy w Centrumgaz Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nowy wpis

Witam, tak oczywiście profity Świąteczne występują w Naszej Firmie:) jak również imprezy integracyjne i wspólne Świętowanie :)

@klient Nowy wpis

A ja zapytam, dlaczego centrumgaz ma tak niską cenę za propan? Orlen i gaspol znacznie drozsi ( mowią ze przywożą bezposrednio z portu , o centrumgazie mowią ze bierze ze wschodu jakies mixy ). Czy ktos to potwierdzi , zaprzeczy ? Albo wytlumaczy skad centrumgaz ma taka niska cene?

Nowy wpis

@@klient

Nasz firma ma tańszy gaz niż Orlen I Gaspol ponieważ dwie wyżej wymienione firmy uparcie pomimo braku sankcji nałożonej przez Polski Rząd i Unii Europejskiej kurczliwie trzymają się zakupów „ Zachodnich”. W związku z tym ich cena jest nieadekwatna do realiów w Centralnej Europie. 90% firm kupuję gaz pochodzenia zarówno z rynków zachodnich jak i wschodnich. W odpowiedzi na pomówienie wątpliwej jakości gazu firma Centrumgaz jako jedyna z nielicznych daje możliwość klientom przemysłowym świadomy wybór zakupu gazu w postaci propanu lub propan-butanu(mix). Oczywiście do wszystkich domków przez cały rok dowozimy tylko i wyłącznie czysty propan pod rygorem odmowy sprzedaży mixu do celów ogrzewania domów jednorodzinnych, do każdej dostawy na prośbę klienta jesteśmy w stanie udokumentować z niezależnego laboratorium wyniki badań czystości gazu z danej partii tankowania. W celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości lub innych pytań zapraszamy pod numer telefonu 537-72-72-72 jesteśmy dla Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy Serdecznie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Centrumgaz Sp. z o.o.?

Byly

(usunięte przez administratora)Zaczela zarabiac miliony, wlasciciele zatrudniali na umowy smieciowe za najnizsze krajowe, a teraz juz nawet to jest za duzo i trzeba przejsc na swoja dzialanosc.(usunięte przez administratora) Odradzam prace dla tej "firmy".

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrumgaz Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katarzyna

Firma porazka. Kusili bardzo tanim gazem. Po dwoch dniach uzytkowania okazalo sie, ze piec stanal z bledem odnosnie gazu. Dzwonie, ale jak slysza, ze prosze o wymiane gaze to juz inny ton rozmowy jak przy zamowieniu. Juz nie jestem taka fajna. Do chwili obecnej nie zrobili nic, umywaja rece i przestali ode mnie odbierac telefony. Pani, u ktorej zamowilam gaz mowi ze "nie jest pracownikem a placa jej tylko jakas prowizje od sprzedanego gazu jako posrednik". To jakas kpina. NIE POLECAM.

Klient

Absolutnie nie polecam tej firmy! Totalny brak profesjonalizmu, nie dotrzymywanie terminu, ignorowanie klienta, nie wywiązywanie się z ustaleń. Dziwne, że ta firma jeszcze zdobywa jakiś naiwnych klientów. Kilak zdań jak wygląda współpraca z Centrumgaz: na początku maja 2022 spotykałam się z Panią Dorotą oraz jej kolegą i uzgodniliśmy warunki zakupu i montażu butli, podłączenia instalacji do budynku oraz montażu pieca i przygotowania kotłowni pod instalację. Sam zakup butli, jej montaż oraz doprowadzenie instalacji do budynku przebiegło w miarę sprawnie (nie licząc problemów z przekopem pod kostką). Schody zaczęły się w momencie realizacji prac w kotłowni. Umówiłam się z Panią Przedstawicielką na realizacje kotłowni pod koniec lipca. Pani Dorota obiecała przekazać mój numer hydraulikowi, który jako podwykonawca miał zrealizować usługę montażu pieca. Niestety nikt się ze mną nie kontaktowa przez kolejne 2 tygodnie. Po kilku telefonach do Pani Doroty udało się wymusić kontakt hydraulika współpracującego z Centrumgaz (zadzwonił 9 sierpnia). Kolejny kontakt w sprawie umówienia terminu rozpoczęcia instalacji pieca był dopiero 24 sierpnia. Tego dnia panowie (a było ich 2) przyjechali, obejrzeli kotłownię i obiecali w ciągu dwóch dni podać termin montażu. I tyle ich widziałam, do dnia dzisiejszego nie ma z nimi kontaktu, a ja zostałam bez ogrzewania (a niestety zimno się robi coraz bardziej). Jeśli ktoś będzie się zastanawiał nad zleceniem usług tej firmie proponuję się mocno zastanowić. Może to być duży błąd i jeszcze większy kłopot.

Klientka
@Klient

Podzielam Pana opinię, totalny brak kompetencji Pani Doroty, fałszowanie dokumentacji, niekompetencja projektanta i wiele innych, absolutnie nie polecam!

chełmica duża

Super firma,szybka i solidna obsługa elegancko i tanio,pozdrawiam firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Centrumgaz Sp. z o.o. - Żyrardów

• Jak się pracuje w Centrumgaz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrumgaz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrumgaz Sp. z o.o.