Opinie o Gustaw Warszawski w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gustaw Warszawski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gustaw Warszawski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gustaw Warszawski w Zielona Góra

Lucy Nowy wpis

Mężowi udało się znaleźć, że firma zajmuje się między innymi transportem i dlatego mam pytanie czy zatrudniają na chwilę obecną kierowców? Mąż ma bardzo duże doświadczenie w branży, szczególnie na Europie. Jakie daje mu to szanse na pracę? O tryb pracy idzie się dogadać czy jest z góry narzucony?

Swierzak Nowy wpis

Oooo pani gut fruuu sie obudzila

Swierzak Nowy wpis

Hej. Wszystkim rozmowa kwalifikacyjna o prace dala mi dużo do myslenia ale milo że wpisy są w internecie więc już nie rozmyślam .szukam dalej .

Alicja Nowy wpis
@Swierzak

Czekaj ale to byłeś na rozmowie czy nie

Góra

Mirosław i wejdz na mw michal warszawski opinie to gutmara bankrut poczytaj i wyciągnij wnioski dodatkowe a jablko nie pada daleko od drzewa

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gustaw Warszawski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Góra

Mirosław czytac umierz glowe na karku masz?wiec jak chcesz isc do tych firmr polaczonych i trafic z deszczu pod rynne to super trafiles

Góra

Alicjo powtarzasz pytanie nudna stajesz się a bardzo dobrze wiesz co jest 5 bo jestes w tej ciulowej firmie

Mirosław
@Góra

Ja z kolei nie jestem z tej firmy, więc może wyjaśnisz mi o co chodzi w tych wpisach

Góra

Alicjo nie widzisz tylko slyszysz jak już takie powiedzenie jak juz a stosujesz je od dawna z rodzinka mw jak to ktos mily ujal z prezes bemkartem (bankrutem)na czele :) igarniecie tylko do siebie czyli gdzie mozecie to robicie ciecia pracownika nawet milych slow na swieta nie potraficie powiedzieć

Zima

Porażka nie polecam gutek strute..puufff hehe bankrut benkart prezes na czele hehe mw firmy dwie połączone bez komentarza

Góra

Na każdym kroku kombinacje ,grabie ciągną w jedną stronę ,więc nie polecam

@Góra

"grabie ciągną w jedną stronę"? Pierwszy raz widzę takie stwierdzenie. O co konkretnie chodzi?

Rafał

Wielkie dno zero szacunku,wypłata cieta na kazdym kroku (l4,urlop covid czy teraz wojna)tylko byle aut na bazie gutek Sru? i Ben?art ich nie widzial bo dla nich interez sie kreci i sianko na koncie widza ale tylko oni(: rodzinka po fachu :)(:

@Rafał

Ale jak wypłata cięta? Za co? Rozwiniesz?

Fajnie że takie stronki istnieją na temat firm i mozna wyciągać z nich informacje zeby nie wpakować sie z deszczu pod rynne a teraz to dużo nie trzeba. Dzieki za ostrzerzenie. Pozdrawiam kierowców

Alicja

Wiele komentarzy na negatytyw wiec nie do polecenia i z czas do kontroli a priv to 4oczy Alicjo

@Alicja

z czas do kontroli? O co chodzi? Mega niezrozumiale to napisałaś. Możesz powtórzyć?

Alicja

Alicja( gutek:) nie zasmuciłaś tylko potwierdziłes, aś? :) ćwir ćwir ćwir :)

@Alicja

Ok, a napiszesz coś konkretnego na temat firmy? Bo na takie prywatne pogadanki to na priv możemy przejść, podaj maila. ;) To jak z tym przemytem tytoniu, gdzie są dowody i świadkowie?

Stare lata

Gutek i co ty zmieniłeś płeć że za kobiety się podajesz????

@Stare lata

Oj nie zauważyłam, że odpisałeś. ;) Zasmucę Cię, bo to żaden Gutek niestety. :( Będzie "śpiew"?

Stare lata

Dowód jest i świadek też i będzie śpiew :)

Stare lata

Firma z kombinowania na przemycie tytoniu na zach. i podpalania auta na s3 wyłudzaniu pieniędzy z OC AC i benkarta, który myśli inną głową

@Stare lata

Ok, a gdzie masz na to dowód tak dla pewności? ;p

Młody

Wystarczy wejść na stronę opinie mw michał warszawski i skojarzyć powiązania firm rodzinnych (bankrut) a później poczytać w internecie więcej i normalnie funkcjonuje pod przykrywka gustawa czyli gutmar i ludzi robią w bambuko i jest to przykre a nie fascynujące

@Jlonka

Witam jednak forum czasem nie kłamie prosze wejść na stronę opinie mw warszawski i wyskoczą pozwiaznia rodzinne, długi zaciągnięte przez syna, który dalej funkcjonuje w spółce z gutmar, a swą firme pogrzebał a tu został prezesem :)

@@Jlonka

A ktoś tak wgl mówił, że forum kłamie? No dziwna sprawa, ale w sumie został prezesem i firma normalnie sobie funkcjonuje? Bo to akurat byłoby serio fascynujące

Młody

Rodzinny przekręt jaki ojciec taka cała reszta rodzinki nie płacą za wykonaną robote kierowca

admin

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie Gut-Mar S.C. M. i G. Warszawscy nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Gustaw Warszawski - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Gustaw Warszawski?

Zobacz opinie na temat firmy Gustaw Warszawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gustaw Warszawski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gustaw Warszawski
  • Al Zjednoczenia 104A