Wim Bosman Polska Sp. z o.o.

Pruszków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Wim Bosman Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wim Bosman Polska Sp. z o.o.

Rutger

Lech- dzieciaku, o jakiej wymianie talentów ty piszesz? Dorośnij, podpisz pierwszą umowę z nimi to zobaczysz ile tych "talentów" ci zaproponują za ciężko pracę w nadgodzinach? Widzę że niestety zdanie ludzi pracujących w tej firmie jest jedno (i to wspólne) dno i wodorosty. Dla mnie też to był dramat, zero benefitów, próby wymuszeń pracy w nadgodzinach za które oczywiście nikt nie płacił, zero premii - nikomu nawet wrogowi nie zarekomendował bym pracy w tym miejscu.

Lech

Fajna firma , atmosfera , otwarte podejście do pracowników z incjatywą . Byłem na stażu w obiegłe wakacje i teraz jestem ponownie zakwalifikowany . Mają świetny program wymiany talentów w EU , mam nadzieję , że uda mi się zakwalifikować po zakończeniu nauki.

Olo

Boże , jaki koszmar!! Praca w tym miejscu powinna być wliczana jako praca w szkodliwych warunkach. Mobbing, słabe wynagrodzenia, praca po godzinach - zero benefitów.

Szukasz pracy?

Paczek

Niestety, żal tylko straconego czasu w tej firmie. Nie polecam nikomu.

RR

Pracowałem tam dość krótko, rzeczywiście pensje słabe, premii brak. To co zaobserwowałem to bardzo duża (jak dla mnie) rotacja pracowników. Jednak nie jest najgorzej współpracownicy są w porządku - choć nie wszyscy, w każdej firmie musi znaleźć się jakiś kapuś, który myśli że na donoszeniu coś ugra. A co do Szefowej to..... jak każda kobieta ma humory :) :)Pozdrowienia dla AB dobrego duszka tej firmy.

xXx

Bardzo słabe wynagrodzenie, brak możliwości rozwoju. Firma w zdecydowanej większości zatrudnia ludzi mało sobą reprezentujących z lichą wiedzą. Nie dotrzymują warunków zatrudnienia ustalonych podczas procesów rekrutacji. Obiecują premię, których w firmie nie ma!!! Ogólnie chcą płacić jak najniższą pensję= minimum krajowe. Jednak najgorsza jest p. Dyrektor, która jest bardzo rozchwianą emocjonalnie osobą, z którą polega wyłącznie na Dyrektor finansowej - która ma bardzo duże luki w wiedzy podstawowej. Ogólnie firma nie jest prawdziwą firmą - jest to tylko "agencja pracy" zatrudniająca kierowców dla firmy holenderskiej i to w holadii podejmowane są wszystkie decyzje. A pensja dla kierowców tam zatrudnionych jest mniejsza niż śmieszna wszyscy uciekają. Dyspozytorom to chyba trzeba pomóc się ubierać , żeby wyszli z domu bo chyba nawet tego nie potrafią. Ogólnie firma nastawiona na zdobywanie kierowców dla Holandii.

admin

Jak wygląda praca i zatrudnienie w firmie Wim Bosman Polska Sp. z o.o.? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć dobrą pracę.

Zostaw opinię o Wim Bosman Polska Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wim Bosman Polska Sp. z o.o.