Perfekt-Trans Firma Usługowo-Transportowa Piotr Puchała

Pszczyna

Opinie o Perfekt-Trans Firma Usługowo-Transportowa Piotr Puchała

wojas

Atmosfera "miła" jak ktoś lubi obrabianie d.... za plecami i donoszenie za plecami podzielam opinie zasuwacz nie mniej jednak praca ciężka i nie dla każdego szef wymagający , kierownictwo nie zaradne i stronnicze, plus największy że pieniążki zawsze terminowo.

zasuwacz

Kierowcy maja czas pracy i kończą razem z tym ich czasem, a magazyn jak acznie o 6 to ciagnie aż pochowa towar i na nocke jeszcze musi przyjść. Jak pośpi 4-5h to jest dobrze. To wszystko; 250h w miesiącu od poniedziałku do piatku za 3000zł...

bolo

bardzo fajna firma . kasa na czas . szef ok aż miło pracować . magazyn tylko wali w pręta ale to ujdzie

Zostaw opinię o Perfekt-Trans Firma Usługowo-Transportowa Piotr Puchała - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt-Trans Firma Usługowo-Transportowa Piotr Puchała